Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

помилка в ВМД та підтвердження від митниці

Відправлено користувачем natalka7777 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
При розмитненні в ВМД брокером була допущена помилка: неправильно вказана валюта контракту замість доларів написано євро . Далі до ВМД було зроблено коригування все виправлено , підписи керівництва митниці.
Зараз банк відмовляє в купівлі валюти так як виправленої ВМД немає в реєстрі , а є перший варіант з помилкою.
Митниця по законодавству коригування в електронний реєстр не вносить .
Банк вимагає щоб ми надали лист підтвердження від митниці, а митниця в свою чергу гальмує (не знає що в тому листі писати і не хоче нічого писати ) і каже зробіть такий лист самостійно а вони вже там тільки підпишуть
Можливо у когось була така чи схожа ситуація чи є схожі листи підтвердження?
Буду дуже вдячна за допомогу
можливо такого типу...

підтверджуємо, що валютою контракту.... є долар, про що у ВМД №... від..... було зроблене виправлення.

Quote
natalka7777
Можливо у когось була така чи схожа ситуація чи є схожі листи підтвердження?
Буду дуже вдячна за допомогу
У меня была похожая ситуация - брокером была допущена ошибка в гр. 31 экспортной ВМД (описание товара). Как я решал эту проблему можете узнать позвонив мне по моб. (095) 155-19-71, Сергей


У нас была ошибка в дате договора. И тоже попали в тупик: таможня не делает корректировки в эл.реестр, но дала свое письмо с указанием правильных данных, а банк хотел это видеть исключительно в эл.виде. В конце концов, банк согласился принять бумажные поправки.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.0002930000000001