Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Можно ли использовать только 361 и 631 счет

Відправлено користувачем Лика_ 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Наше предприятие занимается нанесением логотипа на некоторую продукцию.Сначала нам делают предоплату.Будет ли считаться ошибкой,если я не буду использовать счета предоплат, а только 361 и 631.
это ваше право, многие так и делают
Мне сказали что сейчас это считается нарушением ведения бухгалтерского учета.


При прохождении аудита все суммы разделили (631-3711), либо было бы замечание в аудиторском отчете.
Це порушення бух обліку, оскільки в інструкції 291 (План рахунків) для отриманих та наданих авансів використовуються відповідно 371 та 681
И какой штраф грозит за это нарушение?
За неправильне ведення бухобліку - адмін штраф у розмірі від 8 до 15 НПДГ (136 - 255 грн.) Ст.164 Кодекса про адмін правопоругення
Але скаже чесно сам ніколи не використовуую 371 та 681 smiling smiley
А я мучилась когда пришла работать на последнюю фирму, а тут авансовые счета не вели
Без них сложнее отследить налоговое обязательство, про кредит даже и не упоминаю. Так что в новой программе с удовольствием веду эти счета.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00033899999999998