Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Запрос контрагента по наданню даных для ихней персональной базы данных. Помогите разобраться!!!

Відправлено користувачем Svetik13 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрый день!
у меня такой вопрос: Наша фирма сотрудничаетс одной фирмой и от них проишло письмо такого содержания:

"Повідомляємо, що надані Вами відомості включені до бази персональних даних ТОВ «А» з метою забезпечення реалізації відносин у сфері маркетингу та реклами та збору персональних даних у комерційних цілях, та з цією метою можуть бути передані третім особам.
Відповідно до ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних», Ви маєте право: и наши права....

дополнительно к этому "проэкт згоди"

Я,ФИО, Директор ТОВ "Б" тел. , адреса
з метою забезпечення реалізації відносин у сфері маркетингу та реклами та збору персональних даних у комерційних цілях, надаю свою згоду:
- на обробку зазначених в даному листі персональних даних;
- на зберігання моїх персональних даних протягом строку, необхідного для ТОВ «Брокард-Україна»,
та посвідчую, що отримав в письмовій формі повідомлення про включення інформації про мене до бази персональних даних, а також відомості про мої права, визначені Законом України «Про захист персональних даних» та мету їх обробки.
Насколько это является правомерным?

Контрагент говорит, что им нужны персональные данные лица с которым они
контактируют по работе(отправляют отчеты и,т,д.....) Их База называется Контрагенты...

Что делать? Может ли руководитель подписать такое согласие?
это получается - работаешь с менеджером другой компании - получи от него согласие на сотрудничество или как ????
Мені цікаво, які це звіти вони подають у фонди де потрібно зазначати П.І.П., ІПН директора контрагента юрособи?... щось я не знаю таких звітів по юрособам...в 1 ДФ точно ні, ні ПДВ, ні дека по прибутку, ні в статистику по дебіторам і кредиторам, ні у соцстрахи не вписуються керівні особи Здається, що ваші клієнти "перебдили" цю тему...
я схильна до того що у юрсоби непотрібно брати згоду на обробку перс.даних
Державна служба України з питань захисту персональних даних на своєму офіційному сайті (http://www.zpd.gov.ua) наголошує, що за наявності персональні дані щодо клієнтів (фізичних осіб) повинні бути зареєстровані як окрема база. Тому у даному випадку рекомендуємо все ж таки зареєструвати базу даних щодо клієнтів.

[kadrovik01.com.ua]

Якщо на те пішло, то чому ні Київенерго, ні Київводоканал, ні Уктрелеком, ні інші монстри так само бюджетні організації до цього часу не надіслали нам допугоди до діючих договорів чи листи, в яких від наших керівників вимагають згоду на обробку???


Доповнення з сайті
". Этот вопрос пересекается с 3 вопросом. Если среди клиентов нет физических лиц, а есть только юридические лица и физические лица, субьекты предпринимательской деятельности - надо ли регистрировать такую базу.
Досить суперечливе питання. Так, у визначенні поняття персональні дані фігурують саме фізичні особи. Тому щодо клієнтів фізичних осіб — підприємців слід сформувати базу персональних даних, а от юридичні особи до неї не включаються. "

[buhgalter.com.ua]
Формулировка "у сфері маркетингу та реклами" говорит о том что они будут использовать данные для рекламы, а не для отчетов.
Quote
Ksunyasha
Формулировка "у сфері маркетингу та реклами" говорит о том что они будут использовать данные для рекламы, а не для отчетов.

нижче "Контрагент говорит, что им нужны персональные данные лица с которым они
контактируют по работе(отправляют отчеты и,т,д.....) Их База называется Контрагенты..."

дивна виходить реклама з ІПН директора і його паспортними даними...ви в Брокарді таку бачили?smiling smiley
Говорить контрагент может что угодно, а с бумаги написанного не сотрешь.
А вот повесить плакат типа "Самый надежный партнер, проверено лично" и внизу ФИО директора фирмы вполне возможно. Это всего лишь пример. Но давать разрешение на использование своих данных в рекламных целях нужно осторожно.
Я вот телефон в сервис центр носила, так они мне договорчик на сервис с припиской Даю типа согласие, но в даной ситуации есть договр на поставку, договор на маркетинговые услуги, но зачем согласие директора - не пойму. Говорят для формальности.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00031400000000004