Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

КВЕД 84.25

Відправлено користувачем Natalka com.ua 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
КВЕД 84.25
КВЕД 84.25 діяльність пожежних служб що це за квед і якими нормативними документами він підтверджується В держреєстраторі нам сказали що за цим кведом можуть працювати лише державне управління й оборона тобто пожежні служби, підскажіть чому ми як ТЗОВ неможемо обрати цей квед , Ми займаємося проектуванням, надання монтажних робіт, по пожежній сигналізації, виробляємо документацію по затвердженню в органах пожежних служб.
Re: КВЕД 84.25
Вы же не тушите пожары? Проектирование, монтаж, документальное сопровождение - это одно. А маленькая частная армия пожарников с ломами и топорами - это другое.
Re: КВЕД 84.25
Цей підклас включає:
гасіння та запобігання пожежам: управління та функціонування регулярних та допоміжних пожежних частин та інших служб, фінансованих державою, які забезпечують запобігання пожежам, гасіння пожеж, рятування людей та тварин, а також надання допомоги під час стихійного лиха, повеней, дорожніх катастроф тощо
Цей підклас включає також:
надання послуг пожежними суднами
Цей підклас не включає:
захист лісу від пожеж (див. 02.02)
діяльність власних служб підприємств з гасіння та запобігання пожеж (див. D)
діяльність служб з гасіння та запобігання пожеж в аеропортах (див. 63.23)
діяльність з гасіння та запобігання пожеж на військових об'єктах (див. 75.22


Re: КВЕД 84.25
Я це все розімую.Але як це пояснити керівнику! Він хоче щоб я предявила підтвердження,чому саме цим кведом можуть займатися лише пожежна служба.Я так розумію, що підтвердженям є перелік КВЕДІВ по групах.
Re: КВЕД 84.25
Предложите ему создать собственную пожарную команду и захватить мир))) Ясно же написано, что именно этот квед относится к тушильщикам пожаров, а не к проэктировщикам.
Re: КВЕД 84.25
Извините, я вам написала данные по старому КВЕДУ, по новому так

Цей клас включає:
боротьба з пожежами та протипожежний захист:
діяльність з управління та функціонування регулярних і допоміжних пожежних частин, які займаються попередженням пожеж, гасінням пожеж, рятуванням людей і тварин, наданням допомоги під час стихійного лиха, повеней, дорожньо-транспортних катастроф тощо
Цей клас не включає:
надання послуг із захисту лісу від пожеж, див. 02.40
пожежогасіння та гасіння нафти та газу, що зайнялися, див. 09.10
послуги з попередження пожеж і гасіння пожеж в аеропортах, які здійснюються неспеціалізованими підрозділами, див. 52.23

Подтверждением действительно является перечень КВЕДОВ и разъяснения статистики.
Re: КВЕД 84.25
Дякую всім за відповідь
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00045799999999996