Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

КВЕД 2010. Идём к регистратору, что и как делаем?

Відправлено користувачем Marina D. 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 7 з 24    Сторінки: ПершаПопередні23456789101112НаступнаОстання
Предоставляю бесплатные консультации по вопросу смены КВЕД по тел. (044) 200-23-15 - Елена, Юридические компания "НОБИЛИ".
Также предоставляю услугу по проведению государственной регистрации смены КВЕД и получению справки статистики.
Quote
e-irina
Вот и я прошла процедуру замены КВЕДов, поделюсь информацией, надеюсь, она будет вам полезной.
Место прохождения процедуры - Соломенский район Киева.
Пункт первый нашей эпопеи: заполняем карточку 4(воспользовалась советом nlikh, заполняла на компе, в 1 экземпляре)
Quote
nlikh
Нужно заполнить только 1-ю и 5-ю страницы формы 4, причем в 5-ю вписываем только новые КВЕД с пометкой "вкл", старые не нужно. Но все листы формы4 должны быть, независимо от того, что заполняем только два. Если Вы по доверенности, то в доверенности нужно конкретно написать, что Вы имеете право подавать данные для смены КВЕД. И еще на каждой странице формы4 внизу текст типа "підтверджую достовірність внесених змін" (но дословно не помню), ФИО, подпись директора и печать.

Пункт второй: берем эту самую карточку 4, доверенность, паспорт и идем к регистраторам (кстати, кто пойдет в Соломенку, регистраторы переехали). Там у меня всё проверили, карточку забрали, и не дали даже описи. Сказали через 3 дня в статистику идти.

Пункт третий: берем в руки доверенность (+ паспорт), оригинал старой довідки, копию свидетельства о гос.регистрации (либо копию выписки из ЕДР), оплачиваем квитанцию на 26 гривен (если кому киевлянам нужны реквизиты - скину) и шлёпаем в статистику. Там я заполнила заявку (выдается на месте), постояла в очереди и получила заветный документ smiling bouncing smiley

а обязательно оригинал старой довидки?
Quote
svetalight

а обязательно оригинал старой довидки?

Как правило, да.


У кого-нибудь в ПФ спрашивали принести справку с новыми кодами или они всегда по данным регистраторов сами отмечают?
Подскажите, а 1-опп в налоговую нести после смены КВЭД?
Из сайта бухгалтер 911:

ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЙНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 27.04.2012 р. N 84/21-12-7.2


Відповідно до пункту 1 наказу Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики від 11 жовтня 2010 року N 457 "Про затвердження та скасування національних класифікаторів" 1 січня 2012 року набрав чинності національний класифікатор України ДК 009:2010 "Класифікація видів економічної діяльності" (далі - ДК 009:2010).

З метою поступового переходу до ДК 009:2010 протягом 2012 року разом із цим класифікатором буде діяти національний класифікатор України ДК 009:2005 "Класифікація видів економічної діяльності", що відповідно до зазначеного вище наказу з 31 грудня 2012 втратила чинність.

Для приведення кодів видів діяльності відповідно до КВЕД-2010 фізичним особам - підприємцям та представникам юридичних осіб необхідно звертатися до державних реєстраторів із відповідними документами, а саме:

для фізичних осіб - підприємців - реєстраційна картка на проведення державної реєстрації змін до відомостей про фізичну особу - підприємця, які містяться в ЄДР (Форма N 11), яка в переліку змін, що вносяться до відомостей про фізичну особу - підприємця, містить поле "зміна видів діяльності, що здійснює фізична особа - підприємець". Зміна видів діяльності проводиться безоплатно;

для юридичних осіб:

- реєстраційна картка на внесення змін до відомостей про юридичну особу, які містяться в ЄДР (Форма N 4) - у випадку зміни видів економічної діяльності видами економічної діяльності з їх переліку, зазначеними в установчих документах юридичної особи;

- реєстраційна картка на проведення державної реєстрації змін до установчих документів юридичної (Форма N 3) та пакет документів відповідно до вимог статті 29 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" - у випадку необхідності внесення змін до установчих документів юридичної особи у зв'язку із змінами видів економічної діяльності.

Отже, доки суб'єкт не подасть державному реєстратору документи для переходу до КВЕД-2010 в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців будуть міститися відомості згідно із КВЕД-2005.

Звертаємо увагу, що відповіді на листи, які надаються Укрдержреєстром, не встановлюють норм права та мають інформаційний характер.

Заступник Голови
І. Кухаренко (с)

Я вот не совсем поняла про форму № 3 касателько юрлиц. Может кто-нибудь объяснить мне что это. Я уже сдала форму 4, взяла новые справки в статистике и сдала их в налоговую... Еще что-то нужно делать?
Форма три, це для ще якихось змін в реєстрації,
можливо керівника, адреси і т.п.........................,
для зміни тільки КВЕД - форма чотири і все........



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
угу... но странно почему они написали эту форму как такую, которая использутся для замены КВЕДов
Ну це вже питання не до нас.................smoking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
"Я вот не совсем поняла про форму № 3 касателько юрлиц. Может кто-нибудь объяснить мне что это. Я уже сдала форму 4, взяла новые справки в статистике и сдала их в налоговую"



а что сдавать в налоговую?
В податкову нічого не потрібно - реєстратори
самі передають їм інфу електронкою. Але ви ж
знаєте відношення наших органів до всіляких
таких ситуацій.......... Тому краще дізнаватись
на місці.



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
svetnik
а что сдавать в налоговую?

Светик, у нас для выдачи нового свидетельства о едином налоге, в налоговой просили принести копию Довидки со статистики с новыми КВЕДами....
я зрозуміла, що форма 4 - це коли ви просто міняєте КВЕД 2005 на КВЕД 2010, причому ці коди видів є вже присутні у вашому статуті. Якщо ви хочете поміняти (додати, виключити) який КВЕД зі статуту попередньо, а потім перевести на КВЕД 2010, то тоді - форма 3

а почтой можно все это отправить?? чтоб в очереди не стоять))
я в этом году форму 6 с балансом еще не носила..., но так как нужно еще и форму 4 из-за квэдов нести,я хочу отправить это дело письмом.. вопрос, как правильно сделать? отправить обе формы с балансом или только форму 4 с балансом? ко второму варианту я склоняюсь больше.. но не уверенна..
Добрый день! Подскажи пожалуйста!!! Сегодня к гос.регистратору наведала, пыталась форму 4 сдать. Но мне сказали, что надо форму 3, устав менять, протокол, решение учредителей.... Вобщем повозиться придется..... Хотя мы новых видов деятельности не вносили, только на новй КВЕД-10 перейти пытаемся... но изменилась формулировка видов и она отличается от указанных в уставе...
Quote
Olyakelly
Но мне сказали, что надо форму 3, устав менять, протокол, решение учредителей.... quote]

Менять устав - это регистрация новой редакции у нотаируса 250грн. В уставе указываются "Напрямки діяльності", а не название КВЕДОВ. Неужели в "Напрямках діяльності" должна быть точная формулировка КВЕДА?
Quote
Olyakelly
Добрый день! Подскажи пожалуйста!!! Сегодня к гос.регистратору наведала, пыталась форму 4 сдать. Но мне сказали, что надо форму 3, устав менять, протокол, решение учредителей.... Вобщем повозиться придется..... Хотя мы новых видов деятельности не вносили, только на новй КВЕД-10 перейти пытаемся... но изменилась формулировка видов и она отличается от указанных в уставе...

Я сама вчора особисто подавала четверту форму.
Просто перехід з КВЕД-2005 на КВЕД-2010, при чому
не зовсім по таблиці статистики і все прийняли.........
Я думаю якщо дотримуватися кількості КВЕДів,
заявлених у реєстратора - то ніяких проблем не повинно
бути і у вас............



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Quote
Olyakelly
Добрый день! Подскажи пожалуйста!!! Сегодня к гос.регистратору наведала, пыталась форму 4 сдать. Но мне сказали, что надо форму 3, устав менять, протокол, решение учредителей.... Вобщем повозиться придется..... Хотя мы новых видов деятельности не вносили, только на новй КВЕД-10 перейти пытаемся... но изменилась формулировка видов и она отличается от указанных в уставе...

Я сама вчора особисто подавала четверту форму.
Просто перехід з КВЕД-2005 на КВЕД-2010, при чому
не зовсім по таблиці статистики і все прийняли.........
Я думаю якщо дотримуватися кількості КВЕДів,
заявлених у реєстратора - то ніяких проблем не повинно
бути і у вас............

Шустрик, якщо в людей в статуті не прописана торгівля (умовно), а вони зараз в формі № 4 заявляють КВЕД, який відповідає за торгівлю, то ясно, що так - не правильно. Треба зміни до статуту і тоді форму № 3

Quote
julia11
а почтой можно все это отправить?? чтоб в очереди не стоять))

підніму питання

Можна, тільки підпис ( а в формі 4 сім сторінок)
завіряється нотаріально. Вибирайте...............



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Galla
Quote
Шустрик
Quote
Olyakelly
Добрый день! Подскажи пожалуйста!!! Сегодня к гос.регистратору наведала, пыталась форму 4 сдать. Но мне сказали, что надо форму 3, устав менять, протокол, решение учредителей.... Вобщем повозиться придется..... Хотя мы новых видов деятельности не вносили, только на новй КВЕД-10 перейти пытаемся... но изменилась формулировка видов и она отличается от указанных в уставе...

Я сама вчора особисто подавала четверту форму.
Просто перехід з КВЕД-2005 на КВЕД-2010, при чому
не зовсім по таблиці статистики і все прийняли.........
Я думаю якщо дотримуватися кількості КВЕДів,
заявлених у реєстратора - то ніяких проблем не повинно
бути і у вас............

Шустрик, якщо в людей в статуті не прописана торгівля (умовно), а вони зараз в формі № 4 заявляють КВЕД, який відповідає за торгівлю, то ясно, що так - не правильно. Треба зміни до статуту і тоді форму № 3

Можливо так, якщо дійсно зміни. Але ж людина пише, що просто
міняють КВЕД-2005 на КВЕД-2010...................................



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Шустрик, людина пише

Quote
Olyakelly
только на новй КВЕД-10 перейти пытаемся... но изменилась формулировка видов и она отличается от указанных в уставе

Ну тоді дійсно потрібні кардинальні зміни і форма 3.
Цікаво, невже в статуті нема фрази " і інші види,
не заборонені законодавством" чи щось подібне?!?!?!
Можливо можна керуючись цим з'їхати...................winking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
можливо :-), а можливо і немає :-)

Quote
Tatiana-2
Quote
Olyakelly
Но мне сказали, что надо форму 3, устав менять, протокол, решение учредителей.... quote]

Менять устав - это регистрация новой редакции у нотаируса 250грн. В уставе указываются "Напрямки діяльності", а не название КВЕДОВ. Неужели в "Напрямках діяльності" должна быть точная формулировка КВЕДА?

Сегодня поменяла КВЕД-2005 на КВЕД-2010 без проблем, никаких изменений в устав не просили, ни протоколов, ни решений.
Подавала форму 4 и доверенность.
Получается, что просто местные власти свои порядки устанавливают. Просто глупо получается, мы ничего не меняем в своей деятельности а все документы теперь переделывай.... куча волокиты и денег... было "будівництво будівель", а стало "Будівництво житлових та нежитлових приміщень". и в чем разница?, чтобі документі уставніе менять...... но за ответы спасибо Вам огромное!!!!
Quote
Olyakelly
Получается, что просто местные власти свои порядки устанавливают. Просто глупо получается, мы ничего не меняем в своей деятельности а все документы теперь переделывай.... куча волокиты и денег... было "будівництво будівель", а стало "Будівництво житлових та нежитлових приміщень". и в чем разница?, чтобі документі уставніе менять...... но за ответы спасибо Вам огромное!!!!

При внесении изменений в устав госрегистратору нужно оплатить 51 грн. (за державну реєстрацію змін до установчих документів код 22010900)
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 7 з 24    Сторінки: ПершаПопередні23456789101112НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00049199999999999