Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

и все же курсовая разница

Відправлено користувачем Котик-марамотик 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Прошу прощения, читала по этой теме , но все же, не понятен для меня вопрос с курсовыми разницами. Если у меня на конец квартала не остается никакой(в том числе и монетарной) задолженности по 632 счету, а в течении квартала были операции по оказанию нам услуг нерезидентом и наша оплата за оказанные им услуги производится до конца квартала , должны ли мы учитывать курсовые разницы в НУ? В 1С по 714 и 945 счетам отражаются все к.р. по Б.У., а для Н.У?Пожалуйста помогите понять.
Я у себя отражаю, хотя вопрос скользкий. Решать Вам
А почему скользкий? Может я чего-то не знаю? Поделитесь. Котик, КР будут одинаковые в БУ и нУ, рассчитываем по каждой операции, в деке отражаем отдельно по 714 и 945.


Quote
Котик-марамотик
Прошу прощения, читала по этой теме , но все же, не понятен для меня вопрос с курсовыми разницами. Если у меня на конец квартала не остается никакой(в том числе и монетарной) задолженности по 632 счету, а в течении квартала были операции по оказанию нам услуг нерезидентом и наша оплата за оказанные им услуги производится до конца квартала , должны ли мы учитывать курсовые разницы в НУ? В 1С по 714 и 945 счетам отражаются все к.р. по Б.У., а для Н.У?Пожалуйста помогите понять.

якщо у вас першою подією був акт, а пізніше ви оплачували його, то маєте справу з монетарною статтею і тому КР будуть .

А тому маєте їх відображати і в п/о відповідно до пп. 153.1.3 ПКУ

Quote
Mamulett
А почему скользкий? Может я чего-то не знаю? Поделитесь. Котик, КР будут одинаковые в БУ и нУ, рассчитываем по каждой операции, в деке отражаем отдельно по 714 и 945.

пункт 153,1,4, корявенько выписан
Quote
Olga_Di
Quote
Mamulett
А почему скользкий? Может я чего-то не знаю? Поделитесь. Котик, КР будут одинаковые в БУ и нУ, рассчитываем по каждой операции, в деке отражаем отдельно по 714 и 945.

пункт 153,1,4, корявенько выписан

пп. 153.1.4 ПКУ відповідає за операції купівлі/продажу валюти.

А питання в перерахунку КР за монетарними статтями. Це пп. 153.1.3 ПКУ

Це різні пункти і різні питання :-)

вот опять к КР приплела разницу курсов smiling smiley
согласна, Galla smiling smiley
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00048900000000007