Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Телефон. связь

Відправлено користувачем ketzugr 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Телефон. связь
Подскажите, пожалуйста, мы оплачиваем по безналу телефон и интернет, нам присылают налоговые!Я же должна их включать в реестр налоговых?И при расчете ндс эти суммы(по связи) учитываются?
Re: Телефон. связь
Ну, пожалуйста, подскажите!!!!!!!confused smileyeye popping smiley
Re: Телефон. связь
якесь риторичне запитанняsmiling smiley
телефонний звязок і послуги інтернету включаються і у податкові витрати і у податковий кредит ... не зрозуміло чому Ви засумнівалися...


Re: Телефон. связь
То что В податковый кредит я знаю, а вот как отражается он в реестре налоговых, как налоговая от поставщика?и при расчете ндс как?
Re: Телефон. связь
В реестре есть позиция рахунок на послуги связи, что надо ставить податкова накладна или рахунок...?
Re: Телефон. связь
Если получили НН, то включаете как НН.
Re: Телефон. связь
Re: Телефон. связь
прийшов рахунок від укртелеком дата 29.02.12, дата друку 03.03.12. Яким числом включати в реєстр?
Re: Телефон. связь
податкової немає, є тільки рахунок на послуги звязку
Re: Телефон. связь
Вам же ответили по дате нн, если её нет то и в реестре ни чего не нужно отображать
Ни какой логики
Re: Телефон. связь
вибачте може туплю, але ж в реєстр можна вносити не тільки податкові накладні але й рахунки на послуги звязку, чи я щось пропустила?
Re: Телефон. связь
Є таке в законодавстві, про рахунки.Тільки я би не ризикнула без ПН відшкодовувати под. кредит.Раджу звернутися в Ваш Укртелеком з листом, в якому сформулювати прохання разом з рахунком надавати і податкову накладну.Ми так робили. Помогло!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00032799999999999