Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Новое конченое приложение ОК

Відправлено користувачем Kristina_K 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 4 з 4    Сторінки: Попередні1234
Quote
Люда
Подскажите еще, если он пустой у меня (Додаток ОК) то его не нужно подавать?

ні, порожні додатки не подаються

Прочитала всю ветку, так и не поняла: если в затраты не вношу стоимость ТМЦ (не хоз.деятельность), в додаток ОК я этого контрагента вношу или нет??? в 1-ДФ я его показывала


Подскажите плиз, если я покупала товар у СПДшника на едином налоге физлицо, но деньги за товар не перечислила его писать в додаток ОК.( у меня расход есть, но он доход не получил)
а причем тут его доход к вашему расходу?
Quote
Olga_Di
Прочитала всю ветку, так и не поняла: если в затраты не вношу стоимость ТМЦ (не хоз.деятельность), в додаток ОК я этого контрагента вношу или нет??? в 1-ДФ я его показывала
На линии 007, сказали что если покупка товаров/услуг не участвует в хоз.деятельности в додаток ОК не вносится эта сумма, с 1-ДФ никаких связок.
Quote
Bodia1
Подскажите плиз, если я покупала товар у СПДшника на едином налоге физлицо, но деньги за товар не перечислила его писать в додаток ОК.( у меня расход есть, но он доход не получил)
Питання:

На яку дату в додатку ОК до Податкової декларації з податку на прибуток підприємства відображаються витрати щодо вартості робіт, послуг, виконаних (наданих) платником ЄП?

Відповідь:

При обчисленні об'єкта оподаткування податком на прибуток доходи і витрати нараховуються з моменту їх виникнення згідно з правилами, встановленими розділом III Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року N 2755-VI, зі змінами та доповненнями (далі - ПКУ), незалежно від дати надходження або сплати коштів, якщо інше не встановлено цим розділом.

Платники податку разом з відповідною податковою декларацією подають органу державної податкової служби перелік доходів та витрат платника податку в розрізі контрагентів - платників єдиного податку, до якого включаються операції, здійснені таким контрагентом (п. 152.3 ст. 152 ПКУ).

Перелік доходів та витрат у розрізі контрагентів - платників єдиного податку зазначається у додатку ОК до Податкової декларації з податку на прибуток підприємства (далі - Додаток ОК), затвердженому наказом Міністерства фінансів України від 21.12.2011 N 1684. Дата виникнення витрат визначається на підставі п. 138.4 та п. 138.5 ст. 138 ПКУ, а саме:

витрати, що формують собівартість виконаних робіт, наданих послуг, визнаються витратами того звітного періоду, в якому визнано доходи від виконаних робіт, наданих послуг;

інші витрати визнаються витратами того звітного періоду, в якому вони були здійснені, згідно з правилами ведення бухгалтерського обліку.

Враховуючи зазначене, починаючи з податкового періоду - "І квартал" 2012 року у разі придбання робіт, послуг у платника єдиного податку загальна сума витрат на придбання таких робіт, послуг без ПДВ разом з інформацією про продавця - платника єдиного податку відображаються у розділі II додатку ОК у звітному податковому періоді, в якому визнано доходи від виконаних робіт, наданих послуг (якщо витрати формують собівартість виконаних робіт, наданих послуг). або в тому звітному періоді, в якому витрати були здійснені, згідно з правилами ведення бухгалтерського обліку (якщо витрати відносяться до інших витрат).

 

Інформаційно-довідковий департамент державної податкової служби
ничегошеньки не поняла sad smiley если я оплатила и подписала Акт СПДшнику 3-й групы, но я не отношу это на ВР, то в ОК мне его надо показать или нет?
в приложении ОК отображаются только те доходы, которые попали с саму декларацию. и соотвественно в приложении ОК отображаются только те расходы, которые показаны в декларации или возникают одновременно с признанием доходов.
Поправте если я ошибаюсь: доход я получила в этом квартале,( товар я уже продала который купила у СПДшника, ему еще не оплатила ) соответственно заполняю и додаток ок.
Quote
Bodia1
Поправте если я ошибаюсь: доход я получила в этом квартале,( товар я уже продала который купила у СПДшника, ему еще не оплатила ) соответственно заполняю и додаток ок.

у вас вже є витрати по с/в товару - значить і ОК заповнюєте

Если я в 1-ДФ указала всех ЧП, а в дод.ОК нет...так как многие расходы не указывала для соблюдения налоговой нагрузки.....какие-тоесть санкции за неверное заполнение этого додатка?????????????????
Коллеги, а кто заполнял ОК в ОПЗ? там все непонятно чего заполняется с копейками
Quote
Ninok
Если я в 1-ДФ указала всех ЧП, а в дод.ОК нет...так как многие расходы не указывала для соблюдения налоговой нагрузки.....какие-тоесть санкции за неверное заполнение этого додатка?????????????????

додаток Ок заповнюється у тому випадку, якщо ви реально відобразили витрати/доходи по єдинниках.

Якщо ви не віднесли до витрат, то і в ОК не показуєте.

Тобто з 1ДФ не треба узгоджувати

Quote
Galla
Quote
Ninok
Если я в 1-ДФ указала всех ЧП, а в дод.ОК нет...так как многие расходы не указывала для соблюдения налоговой нагрузки.....какие-тоесть санкции за неверное заполнение этого додатка?????????????????

додаток Ок заповнюється у тому випадку, якщо ви реально відобразили витрати/доходи по єдинниках.

Якщо ви не віднесли до витрат, то і в ОК не показуєте.

Тобто з 1ДФ не треба узгоджувати
Спасибо огромное за ответ!!!
Объясните Юзеру несчастному, как это всё заполняется, когда два и более контрагентов по каждому пункту раздела.
У меня есть ФОПы - покупатели, которые я подозреваю на едином, но они пропали и найти их не могу, если я не покажу их в ОК (не уверенна на какой они системе), то мне грозит просто штраф 170, 00 или больше? и найти это смогут только при проверке?
Quote
alesy
У меня есть ФОПы - покупатели, которые я подозреваю на едином, но они пропали и найти их не могу, если я не покажу их в ОК (не уверенна на какой они системе), то мне грозит просто штраф 170, 00 или больше? и найти это смогут только при проверке?
Якщо ви їх включите в ОК, а вони насправді на загальній системі, то податкова зможе знайти вашу помилку і без виїзної перевірки. А якщо ви їх не включете, а виявиться, що вони таки спрощенці, то таку помилку можна виявити лише при виїзній документальній перевірці, після якої вас все одно оштрафують за неправельне ведення податкового обліку, щоб ви не робили.
вот я тоже так подумала, что если не уверенна, то лучше не включать. Спасибоsmiling smiley
Quote
Galla
Quote
Люда
Подскажите еще, если он пустой у меня (Додаток ОК) то его не нужно подавать?

ні, порожні додатки не подаються

зараз все частіше податківці говорять, що треба і порожній ОК подавати.

Правда не аргументують чому порожній АМ не треба подавати :-)

Quote
Galla
Quote
Galla
Quote
Люда
Подскажите еще, если он пустой у меня (Додаток ОК) то его не нужно подавать?

ні, порожні додатки не подаються

зараз все частіше податківці говорять, що треба і порожній ОК подавати.

Правда не аргументують чому порожній АМ не треба подавати :-)
вчера пустышку по прибыли сдавала без приложений, в т.ч. и ОК,взяли-но не факт что признают деку.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 4 з 4    Сторінки: Попередні1234
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00038700000000003