Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Отчет по воде

Відправлено користувачем Olya 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 3 з 3    Сторінки: Попередні123
Re: Отчет по воде
сегодня звонила инспектор,сказала правильно поставить ставки до 12.01 46,39, с 13.01. 51,63-это Харьков,дзержинская налоговая
Re: Отчет по воде
Наша Налоговая требует вместе с отчетом по сбору на воду сдавать ксерокопию утвержденніх лимитов. А лимиты в договоре установленны мизерные. Как минимум в два раза меньше чем мы используем на самом деле.
Может кому пригодится из ЕБНЗ
Категорія: 270. Збір за спеціальне використання води
Підкатегорія: 270.04 порядок обчислення
Запитання:
До якого органу ДПС подається податкова декларація та сплачується збір за спеціальне використання води СГ, що не має відокремлених структурних підрозділів, а має власні приміщення або будівлі в різних регіонах України або/та районах міста та використовує воду згідно з дозволом на спеціальне водокористування (договором на поставку води)?
Відповідь:
Коротка:
Суб’єкт господарювання, що не має відокремлених структурних підрозділів, а має власні приміщення або будівлі в різних регіонах України або/та районах міста та використовує воду згідно з дозволом на спеціальне водокористування (договором на поставку води) повинен стати на облік як платник збору за спеціальне використання води в органі ДПС за місцем знаходження водних об’єктів (за місцем здійснення використання води) та подавати податкові декларації по збору і сплачувати збір за таким неосновним місцем податкової реєстрації.


Повна:
Відповідно до п.328.3 ст.328 Податкового кодексу України від 02.12.10 № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі - ПКУ) податкові декларації збору подаються платниками збору органам державної податкової служби у строки, визначені для квартального податкового (звітного) періоду, за місцем податкової реєстрації.
Збір сплачується платниками збору у строки, визначені для квартального податкового (звітного) періоду, за місцем податкової реєстрації (п.328.4 ст.328 ПКУ).
Водночас, згідно з п.7.1 р.VII Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 09.12.11 №1588, який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 29.12.2010 р. за №1562/20300 (далі – Порядок), якщо відповідно до законодавства в платника податків, окрім обов’язків щодо подання податкових декларацій (розрахунків, звітів) та/або нарахування, утримання або сплати (перерахування) податків, зборів на території адміністративно-територіальної одиниці за своїм місцезнаходженням, виникають такі обов’язки на території іншої адміністративно-територіальної одиниці, то такий платник податків зобов’язаний стати на облік за таким неосновним місцем обліку у відповідному органі державної податкової служби, а п.8.3 р.VIII Порядку передбачено, що якщо у платника податків відбувається реєстрація, створення чи відкриття об’єкта оподаткування на території адміністративно-територіальної одиниці, де він не перебуває на обліку, то такий платник податків зобов’язаний стати на облік за неосновним місцем обліку в органі державної податкової служби за місцезнаходженням такого об’єкта у порядку, визначеному р.VII Порядку.
Таким чином, суб’єкт господарювання, що не має відокремлених структурних підрозділів, а має власні приміщення або будівлі в різних регіонах України або районах міста та використовує воду згідно з дозволом на спеціальне водокористування (договором на поставку води) повинен стати на облік як платник збору в органі ДПС за місцем знаходження водних об’єктів (за місцем здійснення використання води) та подавати податкові декларації по збору і сплачувати збір за неосновним місцем податкової реєстрації.


Re: Отчет по воде
Quote
Marina D.
viktorija_viki , Вы уточните в ГНИ еще раз этот вопрос, потому что мне сразу тоже так сказали, а потом была др.информация: сдавать один отчет но с двумя строками и налоговое письмо даже есть по этому поводу.

Что две строки- это понятно, но в ОПЗ я написала, з 1.01 по 12.01 и з 13.01 по 31.03
а мне выскакивает сообщение, что только для цифровых значений, как быть?
Re: Отчет по воде
указывается в стр. 1.1.1.1 в гр.2 - 01.01-12.01.
потом нужно строку с 1.1.1.1 выделить и добавить строку ниже. в гр.1 указать 1.1.1.2 и в гр. 2 - 13.01-31.03
Re: Отчет по воде
Частное предприятие на едином,сдает в аренду помещение (больше никакой деятельности) Два объекта в разных районах области, одно собственное которое оно сдает в аренду ФЛП. Второй объект арендуемый, там ведется реконструкция. За воду мы платим Водоканалу по каждому объекты отдельно. И лимиты на воду по объектам разные. Вопрос, как составлять отчет? Отдельно по каждому объекту или один, общий. Была в Водоканале по вопросу увеличения лимитов, там не так все просто. Нужно составлять новын техусловия и расчет водоснабжения и канализования. А у меня по собственному объекту лимиты не пересматривались со дня приобретения объекта.
Re: Отчет по воде
Если я, как ЧП становлюсь на учет в налоговую по месту расположения арендуемого объекта . Объект еще не функционирует.
Я должна сдать в эту налоговую 5 ОПП? Какие дальнейшие мои действия и и что из этого вытекает? Даже если я сдам этот объект в аренду физлицу , отчситываться по сбору на воду мне.
Re: Отчет по воде
Я позвонила в свою налоговую по поводу как в декларации отражать до 12 января и после 12 . Мне ответили можно считать весь период по новой ставке одной строкой. А что касается объекта, который расположен в другом районе, ответили что не имеет значения в каком районе находится объект, сдавать декларацию по месту регистрации предприятия.
Quote
MilaYa
Я позвонила в свою налоговую по поводу как в декларации отражать до 12 января и после 12 . Мне ответили можно считать весь период по новой ставке одной строкой. А что касается объекта, который расположен в другом районе, ответили что не имеет значения в каком районе находится объект, сдавать декларацию по месту регистрации предприятия.
и мне так сказали, но что-то меня гложат сомнения.
в ЕБНЗ другая точка зрения и в кодексе прописано по месту нахождения водного объекта.
Re: Отчет по воде
Quote
IRINA_KASYAN@bigmir.net
Quote
MilaYa
Я позвонила в свою налоговую по поводу как в декларации отражать до 12 января и после 12 . Мне ответили можно считать весь период по новой ставке одной строкой. А что касается объекта, который расположен в другом районе, ответили что не имеет значения в каком районе находится объект, сдавать декларацию по месту регистрации предприятия.
и мне так сказали, но что-то меня гложат сомнения.
в ЕБНЗ другая точка зрения и в кодексе прописано по месту нахождения водного объекта.
В мене водний обєкт один район , а місце реєстрації інший район , але це все в межах міста (Львів) сказали здавати по місцю реєстрації,
а по іншій фірмі місце реєстрації місто а місце використання води селище в області, по цьому обєкту я ставала на облік в тамтешню ДПІ як платник окремих податків і звітувалася та платила туди.
Re: Отчет по воде
И еще один вопрос. Как вы снимаете показания счетчика? Так как я вовремя не сообразила записать показания счетчика на 01,01,12 и на 31,03,12 теперь вот гадаю как вычислить кубометры. Водоканал приносит мне счета по состоянию на 20 число, получается с 18(-19 ) и по 20 число следующего месяца. Я так по среднему вычислила сколько у меня в день получается и перемножила на дни. Придираться к моим расчетам не будут?
Re: Отчет по воде
В расчет включаем показания счетчика холодной и гарячей воды?
Quote
MilaYa
И еще один вопрос. Как вы снимаете показания счетчика? Так как я вовремя не сообразила записать показания счетчика на 01,01,12 и на 31,03,12 теперь вот гадаю как вычислить кубометры. Водоканал приносит мне счета по состоянию на 20 число, получается с 18(-19 ) и по 20 число следующего месяца. Я так по среднему вычислила сколько у меня в день получается и перемножила на дни. Придираться к моим расчетам не будут?
я по актам водоканала делаю. скольео прописано в акте-столько в отчет
Re: Отчет по воде
Як його сплачувати? Двома платіжками чи одною? Знайшла рахунки тільки в місцевий бюджет.
одной, а казначейство разделяет
Re: Отчет по воде
Подскажите, ФЛП на ОС, есть два здания, договор с водоканалом заключен на ФЛП, но одно он сдает как гражданин, а второе как ФЛП! Декларацию сдавать одну куда включить общий обьем воды? Или только сдать ту где он как ФЛП сдает? Или вообще нужно две разные сдавать? Спасибо!
Re: Отчет по воде
Я думаю, що потрібно звітуватись згідно з документами від Водоканалу - тобто з ким заключений договір і кому приходять рахунки - по тій особі і здавати декларацію.
Re: Отчет по воде
Re: Отчет по воде
я всегда писала и расчитывала только поверхностные воды! теперь выясняется есть и подземные...а для кого они вообще, подскажите??? и откуда мне узнать поверхностные у меня или подземные??
просто складывается впечатление, что каждая налоговая - отдельное государство...
Re: Отчет по воде
Уважаемы бухгалтера, кто уже вник в эту отчетность. У нас та же ситуация, мы, ООО, арендуем помещение у ФОП-единщика, договор по воде заключен с ЖЕКом ,а не водоканалом. несколько лет я воевала с налоговой и не платила никакого налога ссылаясь, что аренда у единщика и он освобожден. Вот снова пришло письмо, что у меня не сданы отчеты и не уплачен налог на воду. как быть?? есть ли выход?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 3 з 3    Сторінки: Попередні123
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000622