Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

С какой даты можно включать в расходы СПД-ков?

Відправлено користувачем Ника 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
С 01.04.2011г. было запрещено включать в расходы чп-единщиков, а теперь?


без поправки на группы - группы к ВР никакого отношения не имеют!
Тогда подскажите, к чему имеют отношения группы?
Quote
MART
Тогда подскажите, к чему имеют отношения группы?
групи мають значення лише для самих єдинщиків, якщо вони будуть займатись діяльністю під яку не підпадають, штрафуватимуть, юр.особи мають повне право кидати витрати на єдинщиків собі у витрати, але якщо єдинщик 2 групи надасть послуги комусь на загальній системі оподаткування. то штраф, 1 група взагалі не може працювати з загальноситемниками, тільки з населенням і єдинщиками. Перегляньте ПКУ і уважно вчитайтесь.
Штрафы единщикам, только не все они о них знают.
Особенно, если физлицо сдает в аренду свое СПД
Эти штрафы потом и взыскать вряд ли ГНИ удастся
Поэтому отвественные юрики с 1-2 группами не работают
думаю вдасться , для цього і придумали додаток ОК в декларації з податку на прибуток і деку про майновий стан, питання чи будуть бази ДПА достовірно і правильно порівнювати інформацію.

Ну не знаю як там відповідальні юрики, але зараз стільки нюансів в роботі, що робота з ними не виключається, я наприклад, працюю з 2 групою, просто дотримуюсь встановлених норм ПКУ.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000282