Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Додаток 5 до податкової, квартальщики !!!!

Відправлено користувачем margadon 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Заполняю додаток 5 до податкової з ПДВ, подскажите пожалуйста во втором разделе (налоговый кредит), если у меня в январе, феврале, марте - один и тот же чувак, записывать одной строчкой и всю сумму в кучу за 1 квартал и в периоде ( колонка 3) указать-3 2012-??? Или нужно расписывать по каждой налоговой накладной...короче много строчек? ПЛИЗ !!!!!
Я думаю показувати помісячні суми, бо потрапить в розходження
з контрагентом. Лишня увага - воно вам треба?!?!?!



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
в реєстрі розгорнуто - по кожній ПН.
В дод.5 - згорнуто.



Реєстри ви мали кожного місяця подавати, а дод.5 - квартальний. В ньому ПЗ пишуться згорнуто (за квартал) а ПК помісячно - окремо за 01, 02,03.
буду писать ПК - за каждый месяц...спасибо !
В ОРZ под додатком 5 есть сноска. что нужно указывать последний месяц отчетного периода , т.е. за 1 квартал - март, т.е. 03.2012, значит - все - в кучу...
якщо по фірмі А у вас є для прикладу сім ПН - три виписаних в лютому, а чотири в березні.

То в Д% у вас по цій фірмі буде два рядка, в одному згорнуто ПН за лютий. В другому згорнуто ПН за березень.

Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00034100000000001