Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Налоговая требует пояснений и копии документов!!!

Відправлено користувачем Nastya 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 3    Сторінки: Попередні123Наступна
Оснований они не указали, нет ни одного из 78 или 77 ст.
dnat, спасибо! Буду доносить такую позицию до руководство. Знаю прошлый бухгалтер носила документы на подобные вопросы.
а нам невиїздну призначили на 25/06 за 1 місяць по конкретному контрагенту за період червень 2011 року.
ну понесли їм копії документів, листа супроводжувального.
отримали акта, що перевірка, призначена на 17/06 -не відбулася, бо ми їм нічого не надали...
>grinning smiley<



А документы давали через канцелярию, с описью?
Quote
Nastya
Klubnika, спасибо, конечно есть я так и думала.
Спасибо откликнувшимся smiling smiley Судя по всему єти письма счастья пришли многим smiling smiley
у нас за январь, потом за февраль, потом за март, теперь вот жду за апрель - вначале "письма счастья", потом приход налоговой полиции "посмотреть и поговорить" и ото по сто листов ксерю, пишу, сочиняю...мать ихнюю...
Но нарываться не хочу - шибко замороченный у нас покупатель, как в том анекдоте "хэлло, раша!" - "что, хреново покрашен?" - ото про нас...
После разговора с руководством, сижу пишу отписку. Документов не понесём. Как говорит директор, они к нам рано или поздно всёравно придут, зачем раньше времени напрягаться и тащить документы.
Ещё хотела уточнить по приведённому раньше письму, является ли список требуемых от нас пояснений и документов "конкретным перечнем документов" (что требуется согласно п.16.1.5 НКУ)?
Quote
dnat
А документы давали через канцелярию, с описью?

звичайно. перелік док-тів, що надані, не перевірялася.
а я, хальопа, копію договору забула положити.
скажу, що вони згубили >grinning smiley<

НА письма от налоговой милиции вы всегда реагируете? я не знаю как поступить . у меня сейчас плановая заканчиваеться и пишло письмо из налоговой милиции по контрагентам как этой проверки. может не отвечать?
Мы отвечаем всегда, только по разному. Кстати в кодексе есть пункт запрещающий налоговой милиции принимать участие в плановых проверках. Потом, налоговая милиция имеет право требовать документы только в случае наличия уголовного дела. Они дали ссылку на это?
Ну а по этим контрагентам ждите акт с признанием никчемных сделок.
Люди, поможіть.
Отримали від податкової акт перевірки заказним листом з повідомленням про вручення. Акт був в одному екземплярі. Сьогодні 5-й день з дня отримання, вчора подали заперечення.
Але: якось стрьомно- ми ж повинні були того акта підписати й відвезти в податкову. Виходить, що нам ніякого акту не лишається. Дзвоню інспектору, а вона мені каже, що ми розписалися за отримання листа і це означає підписання нами акту перевірки. eye popping smiley
Це вірно?

Quote
Valentina
Люди, поможіть.
Отримали від податкової акт перевірки заказним листом з повідомленням про вручення. Акт був в одному екземплярі. Сьогодні 5-й день з дня отримання, вчора подали заперечення.
Але: якось стрьомно- ми ж повинні були того акта підписати й відвезти в податкову. Виходить, що нам ніякого акту не лишається. Дзвоню інспектору, а вона мені каже, що ми розписалися за отримання листа і це означає підписання нами акту перевірки. eye popping smiley
Це вірно?

ст.86 НКУ

ст.86 НКУ[/quote]

ну там я бачу лише варіант, що ми зобов'язані підписати акта. я не розумію - ткніть носом confused smiley

Quote
Valentina
ст.86 НКУ

ну там я бачу лише варіант, що ми зобов'язані підписати акта. я не розумію - ткніть носом confused smiley[/quote]

какой вид проверки у вас был?

Quote
Valentina
Люди, поможіть.
Отримали від податкової акт перевірки заказним листом з повідомленням про вручення. Акт був в одному екземплярі. Сьогодні 5-й день з дня отримання, вчора подали заперечення.
Але: якось стрьомно- ми ж повинні були того акта підписати й відвезти в податкову. Виходить, що нам ніякого акту не лишається. Дзвоню інспектору, а вона мені каже, що ми розписалися за отримання листа і це означає підписання нами акту перевірки. eye popping smiley
Це вірно?
У нас тоже так было. Они сделали вид, что мы не захотели прийти подписывать акт, поэтому они отправили его почтой. У них остается экземпляр с пометкой, что второй отправлен почтой и этого им достаточно. Пришедший по почте - ваш.
какой вид проверки у вас был?[/quote]



позапланова невиїзна перевірка

Quote
Valentina
какой вид проверки у вас был?



позапланова невиїзна перевірка[/quote]

см.86.4
Акт (довідка) документальної невиїзної перевірки після його реєстрації вручається особисто платнику податків чи його законним представникам або надсилається рекомендованим листом з повідомленням про вручення.

И не важно, что вы подписали уведомление о вручении. Это просто свидетельство того, что акт доставлен и вручен.
Это никак не означает, что вы не имеете право обжаловать результаты акта.
Что вы, собственно, и сделали...

tax_agent [ Відповісти приватно ]
Re: Налоговая требует пояснений и копии документов!!! нове 10 липня, 2013 11:43

см.86.4
Акт (довідка) документальної невиїзної перевірки після його реєстрації вручається особисто платнику податків чи його законним представникам або надсилається рекомендованим листом з повідомленням про вручення.

И не важно, что вы подписали уведомление о вручении. Это просто свидетельство того, что акт доставлен и вручен.


ото ж мене й хвилює те, що ми розписалися за те, що отримали листа з актом
а сам акт, нами ПІДПИСАНИЙ, податковій не потрібен . це так інспектор пояснює

И почему же Вас волнует, чтоб у них были документы в порядке? Им и так хорошо. Составили акт и доначислили налог на ровном месте, а Вы еще за них переживаете.
Quote
Valentina
tax_agent [ Відповісти приватно ]
Re: Налоговая требует пояснений и копии документов!!! нове 10 липня, 2013 11:43

см.86.4
Акт (довідка) документальної невиїзної перевірки після його реєстрації вручається особисто платнику податків чи його законним представникам або надсилається рекомендованим листом з повідомленням про вручення.

И не важно, что вы подписали уведомление о вручении. Это просто свидетельство того, что акт доставлен и вручен.


ото ж мене й хвилює те, що ми розписалися за те, що отримали листа з актом
а сам акт, нами ПІДПИСАНИЙ, податковій не потрібен . це так інспектор пояснює

налоговики сейчас не очень-то заботятся о соблюдении законных процедур
но не переживайте, главное, что вы уложились в срок для обжалования
админ.обжалование, скорее всего, вам откажет
а дальше - суд, если дело того стоит....

щоб не було недорозумінь, що ми акт не підписали.

у них ці акти вже заготовлені, ми доки повинні були предоставити 25/06, що ми й зробили. а перевірку провели 11/06-17/06. отака оперативність. ясновидці, блін >grinning smiley<

Quote
tax_agent
Quote
Valentina
tax_agent [ Відповісти приватно ]
Re: Налоговая требует пояснений и копии документов!!! нове 10 липня, 2013 11:43

см.86.4
Акт (довідка) документальної невиїзної перевірки після його реєстрації вручається особисто платнику податків чи його законним представникам або надсилається рекомендованим листом з повідомленням про вручення.

И не важно, что вы подписали уведомление о вручении. Это просто свидетельство того, что акт доставлен и вручен.


ото ж мене й хвилює те, що ми розписалися за те, що отримали листа з актом
а сам акт, нами ПІДПИСАНИЙ, податковій не потрібен . це так інспектор пояснює

налоговики сейчас не очень-то заботятся о соблюдении законных процедур
но не переживайте, главное, что вы уложились в срок для обжалования
админ.обжалование, скорее всего, вам откажет
а дальше - суд, если дело того стоит....

сума мізерна. але будемо судитися - по досвіду наших колег апетити в них ростуть і тих, хто згодився заплатити, без "уваги" й надалі не залишають.

Вони зараз нікого без уваги не залишають.
0б 11:30 розпочався суд між нашою фірмою і дпі. держіть кулачки за нас! smiling smiley

Quote
Valentina
0б 11:30 розпочався суд між нашою фірмою і дпі. держіть кулачки за нас! smiling smiley
Удачи Вам!!!

Валюш - ну як справи?!?!?!



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
поки-що - суддя за нас spinning smiley sticking its tongue out
він був ошарашений, шо послуги, по яких використовувалися куплені в "непевного" постачальника матеріали, оформлені належним чином - є акти, податкові. ціни послуг - від 50грн. суддя не передбачав, що на такі мізерні суми виписується скільки документів.
я прийшла з пенсійного, а всі мої папки-накопичувачі з документами стоять на поличках ногами вгору.
виявилося, що передбачливий забобонний директор так зробив для удачного вирішення справи. >grinning smiley<
ну що ж - справу направлено на дорозгляд, чи як там воно у них зветься. ще треба донести копії податкових, виписані нашим клієнтам. я не друкувала свій екземпляр, але все є в базі. smiling smiley

Ну значить ми недарма тримали кулачки...
Я думаю все буде на вашу користь... smileys with beer



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Ура! Ура!
Суд ми виграли! spinning smiley sticking its tongue out
Тепер ті СіБи нехай роздупляються на апеляцію >grinning smiley<

Урааааааааааааааа...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Ура smiling smiley поздравляю )) ми тоже будем идти в суд - нас тоже "нехороший" поставщик ))
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 3    Сторінки: Попередні123Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00045600000000001