Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Дебетовый НДС что делать?

Відправлено користувачем IREN 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Ув.коллеги!

с 2010г висит дебетовый НДС, движения по фирме почти нет, так иногда кое что проводим.
Что с ним нужно делать, он пропадет? Или уже пропал? Есть сроки?

Спасибо.
можуть анулювати вас з платників ПДВ і ви цей мінус з"їсте на умовну продажу

Когда-то я сверялась на компьютере в податковой, так инспектор говорила мне, что термін позовної давності 3 роки в Україні в такому випадку застосовується.Ну, в смысле, если фирма не подтвердит данные своего учета, то через 3 года они могут тупо "забрать" в бюджет то, на что Вы не претендуете.Советовала бы подстраховаться актом сверки платежей / податков в податковой.


А каким документом можно сверится с налоговой по электронке.
Слышала, что только планируют ввести такое.
На прошлой неделе пришло письмо "счастья", что мы должны государству, все время сверяюсь с налоговой, все правильно, а тут на тебе..
Я сверялась не по электронке, просто физически.Сделала выборку начислений/оплат по всем податкам, записалась - и пошла.Главное: после этой процедуры они распечатывали акт сверки! Да, чтобы на этом акте поставить свою печать , еще хотели письмо от нас, типа просимо надати акт ...
В мене також висить дебетове сальдо по ПДВ я так розумію, що потрібно написати в податкову лист з проханням про повернення, потім ще доказати, що вони нам дійсно винні, і тоді вони може колись нам його повернуть?
Налоговая возвращает деньги только после проверкиeye rolling smiley
А этого меньше всего хочется.
До перевірки, ті суми повинні
ще бути показані в декларації ПДВ.
Судячи з запитання ці суми висять
мабуть просто в бух.обліку?!?!?!



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
До перевірки, ті суми повинні
ще бути показані в декларації ПДВ.
Судячи з запитання ці суми висять
мабуть просто в бух.обліку?!?!?!
в мене ці суми утворились, у звязку з тим , що в податковий кредит не все включено, а тільки частина! Хоча в реєстрі показую всі накладні
і ще питання чи можна це дебетове сальдо списати, якось, можливо на витрати, бо в мене є сумніви , що податкова буде нам шось повертати
Quote
viktorija_viki
Quote
Шустрик
До перевірки, ті суми повинні
ще бути показані в декларації ПДВ.
Судячи з запитання ці суми висять
мабуть просто в бух.обліку?!?!?!
в мене ці суми утворились, у звязку з тим , що в податковий кредит не все включено, а тільки частина! Хоча в реєстрі показую всі накладні

А как вы можете в кредит брать не все, а в реестре отражать все???? сумма НК в деке и сумма НК в реестре должна совпадать
Quote
Klubnika
Quote
viktorija_viki
Quote
Шустрик
До перевірки, ті суми повинні
ще бути показані в декларації ПДВ.
Судячи з запитання ці суми висять
мабуть просто в бух.обліку?!?!?!
в мене ці суми утворились, у звязку з тим , що в податковий кредит не все включено, а тільки частина! Хоча в реєстрі показую всі накладні

А как вы можете в кредит брать не все, а в реестре отражать все???? сумма НК в деке и сумма НК в реестре должна совпадать
Попередня спывробытниця мены пояснила, що податкова у них так вимагала, а тепер в нас э частина? fа епер в нас э оподатковуваны ы неоподатковуваны опреацыъ ы получаэться, що в кредит ми можем не все включити! S wt дебетове сальдо на 641 росте, сижу ламаю голову як його позбутися!!!!!!
Раньше был срок включения 3 года, сейчас 12 месяцев, все, что не включили списывайте в бух учете. и забудьте.
Хотя ваша технология включения в НК вызывает сомнения,,,,,,,,,,,,eye rolling smiley
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00034500000000004