Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Дека по прибыли 1 кв 2012

Відправлено користувачем Маришечка 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 3 з 3    Сторінки: Попередні123
Quote
Olya
Подскажите аммортизация которая идет на себестоимость в стоку 05.1 нужно же ее отражать в додатке АМ?

теж цікавить це
Деякі податкові приймають пустишки ОК, спробуйте здати.
Интернет - в какую строку расходов попадает( в 2011 - ІВ 06.5.40) а теперь в административные?


Якщо я правильно зрозуміла поворотна фінансова допомога від засновників в інші доходи не включається?
Іще питання, в 1-ДФ вона теж не включається, буде включатися тільки тоді, коли підприємство буде повертати кошти засновникам???
Якщо я правильно зрозуміла, то РКО банку, зарплата і ЄСВ директора та оренда офісу буде включатися в рядок 6.1?
Лика_, ІНТЕРНЕТ - в додаток ІВ,стр.06.4.36.
accountent , 1) Так, у випадку повернення такої допомоги не пізніше 365 кал. днів з дня її отримання ( п.135.5.5 ПКУ!!!)
2) Так
3) Так smiling smiley
ДУЖЕ ДЯКУЮ!!!!!!!!!!smileys with beer
Заправка картриджа-какая статья?
Quote
accountent
Деякі податкові приймають пустишки ОК, спробуйте здати.
Когда по электронке посылаем пустой, то его принимают.

В АМ отражается ВСЯ амортизация, независимо от того, куда она включается. Зачем - это никому неизвестно eye rolling smiley

27.04 был перевыпуск 1Сных отчетов, вроде бы именно устранивший развертывание по операциям в ОК.
Я бы рассматривала заправку картриджа как витрати на утримання осн. засобів и поставила бы в Админ. витрати ( стр. 06.1). Есть другие мнения ???
Quote
nikon
Я бы рассматривала заправку картриджа как витрати на утримання осн. засобів и поставила бы в Админ. витрати ( стр. 06.1). Есть другие мнения ???

Я поставила так же,но засомневалась.
Я бы тоже в админ.затраты поставила б.
Мнения совпали! Приятно!!!
если нет основных средств и амортизации - додаток ам надо пустой сдавать?
Скажите,пожалуйста, можно ли отнести на себестоимость реализованых услуг , комунальные услуги сдаваемого в аренду помещения ?
Quote
любаша
если нет основных средств и амортизации - додаток ам надо пустой сдавать?
Не нужно. Насчет пустого додатка вопрос только с ОК, потому что в НКУ "подается вместе с декларацией", а нет упоминания про пустой/непустой.
Quote
Arina123
Скажите,пожалуйста, можно ли отнести на себестоимость реализованых услуг , комунальные услуги сдаваемого в аренду помещения ?

Ну якщо послуги оплачує той хто здає в оренду приміщення (тобто Ви) , то при наявності первинних документів підтверджуючих надання саме Вам таких послуг (актів виконаних робіт, рахунків-фактур, чеків) можна спокійно у витрати ставити.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 3 з 3    Сторінки: Попередні123
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000433