Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Экспорт товара НДС

Відправлено користувачем Лика_ 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Экспорт товара НДС
Первый раз здаю Декларацию НДС с экспортными операциями. Все сформировалось. Вопрос - нужно ли к ДЕКЕ подавать Довідку (Д6).У меня сумма попала в табл..3 Довідки.Что там писать,как расшифровывать?
Re: Экспорт товара НДС
ви заповнюєте р. 2.1 - чому ви маєте подавати Д6?

А почему не в рядок 5.У меня в 1С в НН стоит галочка Экспорт и в ДЕКУ попадает в рядок 5, Это неправильно?


Re: Экспорт товара НДС
що написано в рядку 5, а що в рядку 2.1 - і взагалі - у вас є ВМД? Які товари ви експортуєте?

Экспортируем пакеты п/эт. ГТД есть.
Re: Экспорт товара НДС
в ПН ми маєте вибрати не без ПДВ, а ставку 0%, тоді буде експорт.

В рядку 5 мають попоадати пільговані операції - ті які звільнені від ПДВ по ст. 197

Re: Экспорт товара НДС
дата перетину кордону коли, ви підтвердили дату перетину?

У нас только первая операция. Я в ВЕДЕ новичек. Дата ГТД 30,03,2012. Что значит подтвердить дату пересечения границы?
Quote
Galla
в ПН ми маєте вибрати не без ПДВ, а ставку 0%, тоді буде експорт.

В рядку 5 мають попоадати пільговані операції - ті які звільнені від ПДВ по ст. 197

Выбрала ставку 0,попало в Декларацию правильно. Огромное спасибо.
Galla отзовитесь, очень нужна Ваша помощь.smiling smiley
Re: Экспорт товара НДС
якщо у вас дата ВМД тільки 30.03, то питання чи 31.03 товар перетнув кордон?

Ви маєте подати на митницю лист прохання про підтвердження перетину кордону товаром за ВМД №.... від..... та надати їм оригінал ВМД.

Вони на цьому ВМД (з позначенням 3/8) мають поставити гербову печатку та написати товар. бла-бла-бла такого то числа.

В деку з ПДВ експортна операція потрапляє датою перетину кордону експортованим товаром (це може бути дата відмінна від дати ВМД)

Благодарю Вас!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ГТД у нас от 30,03, ,только что узнала,что границу пересекли 31,03,2012. НН я выписала 30,03,2012. НДС уже здала. Что мне делать, я конечно могу изменить дату НН на 31,03(т.к. она у меня последняя в марте.).Стоит ли это делать и отсылать звитну нову.???
Re: Экспорт товара НДС
Quote
Лика_
ГТД у нас от 30,03, ,только что узнала,что границу пересекли 31,03,2012. НН я выписала 30,03,2012. НДС уже здала. Что мне делать, я конечно могу изменить дату НН на 31,03(т.к. она у меня последняя в марте.).Стоит ли это делать и отсылать звитну нову.???
не заморочуйтеся - це ж один період

В налоговую в канцелярию нужно подать оригинал ГТД ,что значит ( ви собі додатковий екземпляр мали зробити)
это нам на таможне должны были дать,или этот отксерить?
Re: Экспорт товара НДС
в податкову здаєте з підтвердженням перетину кордону.

Я собі лишала просто копію.
А можна на митниці додатково робити екземпляри для себе (брокеру сказати про оформлення додаткових аркушів ВМД)

В налоговую ГТД до 20го или можна позже?
Re: Экспорт товара НДС
та ні - не пізніше 20 (по ПКУ).

200.8. До декларації додаються розрахунок суми бюджетного відшкодування, а також оригінали митних декларацій (примірників декларанта), що підтверджують вивезення товарів (супутніх послуг) за межі митної території України.


але складається враження, що ВМД треба подавати тільки тоді, коли ви заявляєте до БВ

Re: Экспорт товара НДС
Сдавайте копии и с сопроводительным письмом обязательно.

На счет копий нам посоветовала сама инспектор, уже несколько лет так сдаем. Без сопроводиловки, могут сказать, что не получали, были случаи.
Re: Экспорт товара НДС
Quote
dnat
Сдавайте копии и с сопроводительным письмом обязательно.

На счет копий нам посоветовала сама инспектор, уже несколько лет так сдаем. Без сопроводиловки, могут сказать, что не получали, были случаи.

взагалі то, треба здавати з декою і в самій деці ставити відмітку скільки ВМД здано і на скількох листах.

Ждного листа ніколи не здавала - проблем не було

Позвонила инспектор и предупредила что мне нужно по экспортным операциям здать звит по Пильгам 1ПП. Но у меня заполнен в Декларации не 5 рядок а 2.1. Разве я должна подавать 1ПП???
Re: Экспорт товара НДС
Quote
Лика_
Позвонила инспектор и предупредила что мне нужно по экспортным операциям здать звит по Пильгам 1ПП. Но у меня заполнен в Декларации не 5 рядок а 2.1. Разве я должна подавать 1ПП???

повинні :-)

Подскажите ,правильно ли я считаю льготу. Рядок 2.1 ДЕКИ по НДС-86125,00
Приобретение товара 82649,30( в т.ч. НДС -13774,88 )
СП= (86125-68874,42)*20%=3450,12*20%=690,00
СП=690
Re: Экспорт товара НДС
Quote
Лика_
Подскажите ,правильно ли я считаю льготу. Рядок 2.1 ДЕКИ по НДС-86125,00
Приобретение товара 82649,30( в т.ч. НДС -13774,88 )
СП= (86125-68874,42)*20%=3450,12*20%=690,00
СП=690

а чому два рази 20%

має бути так СП= (86125-68874,42)*20%=3450,12

фактично пільга - це ПДВ 20% з вашої націнки по експортованому товару, яке ви не сплатили, бо у вас ПДВ нуль% через експорт

Зашла на попрошайку, там сбросили пример заполнения, и там такая формула. У меня и возникли сомнения. Я на другой ветке, где обсуждают 1 ПП об этом и написала.
Re: Экспорт товара НДС
Ліка, включіть логіку :-)

На попрошайке выложен пример заполнения с ошибкой.
Quote
Лика_
На попрошайке выложен пример заполнения с ошибкой.
Да все на "попрошайке" правильно: (50000-35000)*20%=15000*20%=3000
Это у вас ошибка в вычислениях: СП= (86125-68874,42)*20%=3450,12*20%=690,00=17250,58*20%=3450,12
86125-68874,42=17250,58, а не 3450,12 smiling smiley


_________________________________________________________________
Никогда не спорьте с дураками: опустят до своего уровня и одержат победу за счёт опыта
Добрый день!
До конца не могу понять алгоритм расчета льготы при экспорте изготовленной продукции.
Есть у нас формула:
СП = (V пост. нульов. – V прид.) х розмір ставки податку.
Какие расходы входят в "V прид." при производстве?
Это будет сумма, по которой приходуем на склад готовую продукцию (Дт 26 Кт 23)?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00035299999999999