Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Повернення поворотньої-фінансової допомоги

Відправлено користувачем Sony 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Допомога від засновника.Чи можна її повертати на з/п карточку?


Я вертаю на рахунок в банку. Цей рахунок ( відкритий засновником, належить йому особисто) вказаний в договорі про надання поворотної фін. допомоги.
А в 1 ДФ Вы показываете возврат ФП учредителю - физлицу?
Оговорите в договоре способ возврата финпомощи на зарплатную карточку и перечисляйте.
а код в 1-ДФ будет 153 ( сума поворотної фінансової допомоги)
А в каких столбцах показываете
3а = 3 или только в 3.
Quote
Лика_
А в каких столбцах показываете
3а = 3 или только в 3.

Отзовитесь кто показывает возврат ВФП.В каких столбцах?
я показываю. склонялась к варианту столбец=3, поискала на просторах интернета, ответа как такового нет, но большинство склоняется к 3а=3, хотя логика не особо просматривается-мы ведь ему не начисляем ВФП, а просто возвращаем.
на зарплатну картку - можна. але ми вибирали, де менше беруть за обналічку. на зарплатну виявилося дорожче smiling smiley

я теж буду показувати 3=3а, а саме повернення працівником підприємству цієї допомоги якось відображається? бо в мене видано в січні, а з лютого і далі йде щомісячне повернення...
я ніколи в 1ДФ не показувала, вже й не знаю що робити
165.1.31. основна сума поворотної фінансової допомоги, наданої платником податку іншим особам, яка
повертається йому, основна сума поворотної фінансової допомоги, що отримується платником податку;

щось так запутано написано, то в 1ДФ вказується сума наданої підприємством поворотної фінансової допомоги фізичній особі чи допомоги яка повертається вже фіз особі?
а грошову безпроцентну позику повернуту засновнику теж потрібно відображати в 1ДФ і з яким кодом?
А какие аргументы можно привести налоговикам при проверке, что возврат ФП учредителю физлицу не нужно отражать в 1ДФ?
девочки, а никто не возвращает ВФП учредителю на счет, открытый ему как ЧПешнику? Это очень страшное нарушение?
а в 1ПП таку поворотню фінансову допомогу показувати треба і в який момент?
Quote
manja
а в 1ПП таку поворотню фінансову допомогу показувати треба і в який момент?

Я не показываю и полностью убеждена,что это делать не надо,тем более штрафа за это нет
Quote
Klubnika
Quote
manja
а в 1ПП таку поворотню фінансову допомогу показувати треба і в який момент?

Я не показываю и полностью убеждена,что это делать не надо,тем более штрафа за это нет

А как же это: За подання з неправильними даними - штраф 510грн?
Підскажіть будь-ласка у мене договір про надання поворотної фінансової допомоги засновником, договір від червня 2011 року,почали отримувать в червні 2011 року, в червні 2012 року мені потрібно повернуть засновнику тільки ту частину яку отримали в червні 2011 року чи всю суму по договору, якщо термін дії договору 1 рік, які мої дії в червні 2012?
ту частину яка отримана в червні, в ПКУ сказана що 365 днів з дня отримання а не підписання договору
дякую, а якщо термін дії договору закінчився, його продовжить?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00038100000000002