Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

ПН і графа 5,6

Відправлено користувачем rainy_days 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
ПН і графа 5,6
Запитання - якщо в податковій накладній на послуги, в графі 5 для послуги вписано-грн., а в графі 6 - 1,00 це вважається помилкою? і на скільки значною?
а то у мене всі накладні на послуги так ідуть.
Re: ПН і графа 5,6
ну хто -небуть, підкажіть будь ласка.
Re: ПН і графа 5,6
"Порядок заповнення ПН" затверджено наказом від 01.11.2011р. № 1379, зареєстр. в Мінюсті 22.11.2011 №1333/20071 :
п.12.5. у графу 6-кількість(обєм, обсяг) постачання товарів/послуг.
У разі, якщо послуги не мають таких показників, а вимірюються лише у вартісному вираженні,у графі 6 указується :"послуга/проценти тощо".


Re: ПН і графа 5,6
А где можно почитать, что в строчке "Форма проведених розрахунків" должна быть указана только одна форма расчета?
Re: ПН і графа 5,6
Quote
nikon
"Порядок заповнення ПН" затверджено наказом від 01.11.2011р. № 1379, зареєстр. в Мінюсті 22.11.2011 №1333/20071 :
п.12.5. у графу 6-кількість(обєм, обсяг) постачання товарів/послуг.
У разі, якщо послуги не мають таких показників, а вимірюються лише у вартісному вираженні,у графі 6 указується :"послуга/проценти тощо".
це я знаю, читала, але багато хто в штуках ставить і нічого страшного, якщо послугу вважати товаром. то буде в шт.
Re: ПН і графа 5,6
Якщо послугу можна порахувати, то нічого страшного.........
Але якщо порахувати важко, тоді грн./ послуга....................



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: ПН і графа 5,6
за таке штрафують?
Re: ПН і графа 5,6
Теоретично, якщо більше нідочого буде приколупатись................grinning smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: ПН і графа 5,6
grinning smiley зрозуміло, дякую
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00029000000000001