Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Переход с упрощенной на общую

Відправлено користувачем Tatyana_TAD 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Юр.лицо-единщик, с 3 кв. собирается переходить на общую с-му.

Будет ли включаться в расходы себестоимость товаров, приобретенных во время нахождения на упрощенной с-ме, при их реализации, уже при нахождении на общей с-ме? Раньше - нет. А сейчас как? В ЕБНН нашла такое:

Для платників податку на прибуток, що перейшли із спрощеної системи оподаткування на загальну, одночасно з визнанням доходів від продажу товарів (виконання робіт, надання послуг) на загальній системі оподаткування до складу витрат включається собівартість таких товарів, робіт, послуг, що склалася в період перебування такого платника на спрощеній системі оподаткування, пропорційно сумі визнаних доходів.

Что означает пропорционально, не вся себестоимость идет в расходы ?
будете мати витрати. До витрат піде с/в реалізованих товарів, а не всіх, які у вас є ще на складі :-)

Спасибо большое!!! Как-то даже не вериться такая гуманная норма от наших фискалов.


це в ПКУ прописано - розділ ХХ підрозділ 4, п. 7 - Для платників податку на прибуток, що перейшли із спрощеної системи оподаткування на загальну, одночасно з визнанням доходів від продажу товарів (виконання робіт, надання послуг) на загальній системі оподаткування до складу витрат включається собівартість таких товарів, робіт, послуг, що склалася в період перебування такого платника на спрощеній системі оподаткування, пропорційно сумі визнаних доходів.

Спасибо огромное! Не дочитала НКУ.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00034500000000004