Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

документ БО в реєстрі виданих і отриманих накладних

Відправлено користувачем ilona21 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
в даному реєстрі після всіх отриманих податкових накладних я відображаю поступлення без пдв і ставлю код • «400000000000» – якщо товари/послуги придбано у особи, не зареєстрованої як платник податку. і вказую документ "БО" ( із порядка 1002 У разі виписки податкової накладної по окремих операціях, визначених у пункті 8 Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого наказом ДПА від 21.12.2010 N 969, до виду документа додається код операції (наприклад, ПН - податкова накладна, ПН01 - податкова накладна, виписана на суму перевищення звичайної ціни над фактичною);

РК - розрахунок коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної (додаток 2 до податкової накладної);

ВМД - вантажна митна декларація;

БО - документ бухгалтерського обліку.)

позвонила до мене інспектор і питає шо таке "БО" і порадила почитати "порядок 1002", бо каже шо там такого немаєconfused smiley
то все ж таки як правильно відображати товари/послуги придбані в особи, яка не зареєстрована як платник податку, у графі 7 ?
В порядке 1002
9. Особенности заполнения некоторых граф раздела I Реестра.
9.4. В графе 4 отмечается вид документа согласно таких обозначений:
БО - документ бухгалтерского учета.

11. Особенности заполнения некоторых граф раздела II Реестра.
11.4. В графе 5 отмечается вид документа согласно таких обозначений: БО отсутствует, поэтому она так и сказала.

А вот разъяснений со стороны налоговой по этому поводу не видела, так что как не крути что-то надо туда писать, вот и пишу БО.

Если инспектору это не подходит пусть сама скажет, что туда писать.
домовились зізвонитись з інспектором в понеділокwinking smiley


Я просто такі суми не вношу в реєстр............



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
А яке відношення такі покупки мають до ПДВ?!?!?!
До витрат мають, а до ПДВ - ніякого.......................



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Я роблю реєстр в OPZ і там в переліку є вид документа "НП" - документ, що засвідчує придбання товарів/послуг на митній території України в осіб, які не зареєстровані як платники ПДВ. В графі індивідуальний податковий номер ставлю 400000000000. Дзвінків з податкової не було.
Я вношу в 1С 8: делаю как обычный налоговую только выбираю операцию "прочие", а номер проставляю согласно строчки реестра налоговых накладных, в которую она попадает. В реестре отображается как НП.
А БО - это было разъяснение в 2011 году- отображали услуги, полученные от плательщиков НДС, но на которые распространяется льгота по НДС и не выписываются налоговые накладные.
На гарячій лінії сказали , що потрібно проставляти НП.

я не вношу не платників у декларацію.
Quote
rainy_days
На гарячій лінії сказали , що потрібно проставляти НП.

я не вношу не платників у декларацію.

Ну "НП" ставить нужно, если приобретение у неплательщика НДС,
а РКО по банковской выписке (БО)-это же операция освобождена от НДС,
а сам банк является плательщиком. реестры приходят с зауваженнямы
розумію, це ж не моя думка. тільки ділюсь тим , що мені відповіли в дпа.
Ещё раз для особо одаренных подскажите! Услуги банка если он плательщик НДС(но РКО ж безНДС-ная операция) в реестре ставяться
1графа=4 графа
5 графа=БО и
7графа=0
Так мне сказали в налоговой консультации..Но реестры приходят с зауваженням....У вас так же?smiling bouncing smiley
Я ставлю БО, если оплата плательщику НДС,но услуги необлагаемые НДС.И ни разу не получила квитанции с зауваженнями.
где вы ставите БО подскажите))))))Потмоу как раньеш я ставила вместо номера БО и небыло предупреждений но нологовая проконсультировала по телефону подругому как писала выше((
Бо ставите там де для податкових ставиться ПН.
А номер ставите такий - який порядковий в вашому
реєстрі.



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Бо=БО



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
так так и ставлю и ставлю ИНН "0" -может в этом ошибка нет?почему тогда зауваження пишет(sad smiley
Quote
Marizell
так так и ставлю и ставлю ИНН "0" -может в этом ошибка нет?почему тогда зауваження пишет(sad smiley
Может и в этом,я ставлю в ИНН не 0,а конкретный ИНН
Позвонила в налоговую консультацию,надо ставить "0"
Если платите банку, то ИНН 400000000000, и НП
Спрашивала именно эту ситуацию в консультации налоговой:
что я плачу за РКО банку плательщику НДС мне был процытирован порядок по заполнению и сказано что в разделе 2 если ебект подлежит обложению НДС(не освобожден не льготный) но покупаю у неплательщика НДС то 400000000000 а если улгули от плательщика НДС но безНДС-ные(тоесть РКО) то №=№з/п вид БО и ИПН=0. я специально звонила на разных неделях и у разных дам консультировалась,получила 1 и тот же ответ(КОТОРЫЙ МЕНЯ СМУЩАЕТ)
Подскажите, пожалуйста, при продаже валюты банк снимает отдельной платежкой свою комиссию, нужно ли ее отражать в реестре?
Спасибо.
Quote
Klubnika
я тоже неплательщиков не вношу

и я не вношу smiling smiley
Банк же ж як правило є платником ПДВ. Але такі послуги - без ПДВ.
І як тоді.......... Який код ставити?!?!?! Так для себе і не вирішила як
правильно, тому не заморочуюсь - тим паче на результат декларації
це ніяк не впливає.



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00036400000000003