Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

SOS Уточнення по ПДВ

Відправлено користувачем Karmen 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
SOS Уточнення по ПДВ
Доброго дня. Вибачте що створила нову тему але не можу знайти відповіді на своє питання а податкова підганяє.
Ситуація така: Разом з квітневою декларацією подала уточнення за березень. У квітневій декларації до сплати - 5000,00грн. поставила у рядок 20.1 - у зменшення суми податкового боргу
По уточненню за березень збільшила суму податкових зобов'язань і до сплати 8692+435 (штраф).
Оплатила 4200,00грн.
Сьогодні дзвонять з податковою і хочуть робити камеральну перевірку, знімати рядок 20.1 (тому що я не мала права туди ставити), переносять в рядок 20.2 і тепер в мене виходить недоплата та ще й нараховують пеню за недоплату по уточненню.
В журналі Податки та бух.облік знайшла розясненню саме по мому випадку де чітко вказано: "У разі якщо платник відображає самостійно виявлені помилки у складі декларації за будь-який наступний податковий період, він заповнює уточнюючий розрахунок, .... та погашає суму недоплати і штрафу у розмірі 5% від суми недоплати. .... Ураховуючи специфіку ПДВ та даної ситуації (декларування відємного значення в поточному періоді) таке погашення здійснюється шляхом зменшення суми відємного значення ПДВ без окремої сплати суми недоплати. "
Податкова каже що я не права!

БУДЬ-ЛАСКА ДОСВІДЧЕНІ БУХГАЛТЕРА ПОРАДЬТЕ ЩО РОБИТИ В ДАНІЙ СИТУАЦІЇ
Дякую Всім хто відгукнеться
д
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000361