Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

ПДВ...

Відправлено користувачем olga1705 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
ПДВ...
Підскажіть, хто знає..., чи може бути ТОВ на загальній системі оподаткування і без ПДВ??? тобто не бути платником ПДВ...але займається ЗЕД...Дякую! Де почитати??
Re: ПДВ...
НЕ МОЖЕ.
Податковий кодекс розділ 14
Re: ПДВ...
А якщо податкова самостійно ліквідувала свідоцтво платника? У знайомої ТОВ на загальній системі і із лютого було анульовано свідоцтво.


Re: ПДВ...
Quote
olga1705
Підскажіть, хто знає..., чи може бути ТОВ на загальній системі оподаткування і без ПДВ??? тобто не бути платником ПДВ...але займається ЗЕД...Дякую! Де почитати??

Может. Это разные налоги.

__________________________________________
Покупаю за 100, продаю за 500, и на эти 5 % живу.
Re: ПДВ...
а як же стаття 14 ПКУ ?
Re: ПДВ...
а при чем тут статья 14? какой именно пункт Вас смущает? Полностью согласна с Саша_Т: это разные налоги. Предприятие может быть не достигает 300 тыс. и работает спокойно без НДС
Re: ПДВ...
Quote
yasha
а при чем тут статья 14? какой именно пункт Вас смущает? Полностью согласна с Саша_Т: это разные налоги. Предприятие может быть не достигает 300 тыс. и работает спокойно без НДС

+1
Re: ПДВ...
ок. якщо не 14 стаття, то дайте ж таки відповідь на питання людині , яка створила дану тему.

скажіть їй де почитати і я приєднаюсь до читання того , що Ви порадите .
Дякую
Re: ПДВ...
Quote
Galya
ок. якщо не 14 стаття, то дайте ж таки відповідь на питання людині , яка створила дану тему.

скажіть їй де почитати і я приєднаюсь до читання того , що Ви порадите .
Дякую


розділ V - там все про ПДВ

в розділі 14, куди ви попередньо відправляли людину визначений порядок оподаткуванння на спеціальних податкових режимах в т.ч. на ЄП.


розділ ІІІ відповідає за податок на прибуток

Re: ПДВ...
чесно кажучи, в мене бул думка, що питають про єдинщика четвертої групи.
щось я заплуталась
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00033099999999997