Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

ІНДИВІДУАЛЬНА КНИЖКА ВОДІЯ - ТЕРМІНОВО!!!!!!

Відправлено користувачем Karmen 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Привіт всім.
Відгукніться хто має зразок заповнення індивідуальної контрольної книги водія. ДУЖЕ ПОТРІБНО!
Вже один штраф 1700грн. маємо.
Quote
Karmen
Вже один штраф 1700грн. маємо.
а от кого, и конкретно за что?
Транспортна міліція.
З 01.06.12р. на вантажних автомобілях загальною вагою більше 3,5т мають бути встановлені тахографи діючі і посвідчені(сертифіковані). В кого не сертифіковані тахо обовязково має бути книга водія де вказано пробіг автомобіля, час в дорозі та час відпочинку.
Інструкції по заповненню даної книги ніде не можу знайти, а наші водії толком не знають як вірно її заповнити


Дякую!
Це я вже читала, мені б наглядний приклад.
Справа в тому що заповняти будуть самі водії а вони в мене з посвідчення про відрядження зроблять казку Андерсона confused smiley, а в цій книзі мені аж страшно подумати що понаписують.
Не вірно заповнена книга (це визначає сам працівник транспортної міліції на свій розсуд) теж тягне за собою штрафangry smiley
Ми не міліція , а інспекція)) Пиши в лічку підскажу всі питання.
Подскажите пожалуйста, как можно ли оскаржити протокол в суде и на что ссылаться?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00031500000000007