Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Жара! Мозги начинают плавится...

Відправлено користувачем інночка 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Может от этого и возникли такие вопросы:
1. Купили запчасть стоимостью выше 2500 грн. - можна ли ее приходовать на 207 счет и списать по акту на текущий ремонт авто?
2. покупаем материалы, цена за единицу выше 2500 грн. Можна ли приходовать на 201 счет или нужно на 10счет, как основные средства, а потом амортизировать?
(до жары я приходовала, как материалы и по акту списывала, а теперь уже и не знаю, правильно ли сделала?)
1. Я б оприходувала на 207, ця запчастина ж списується на якийсь автомобіль, я так розумію, який у вас і є основним засобом. Це ж не інструмент, не машина, ні прилад ?
2. і це я б також на 201 списувала, припустим ви купили пісок на суму 3000 грн., ви ж не поставите його в основні засоби, поставите на 205 як будматеріали.

Але ще раз підкреслюю, особисто як би зробила я.
1. можна
2. а що ви з тими матеріалами робите? для чого ви їх використовуєте



Матеріали використовуємо, наприклад для буріння або ремонту свредловини. (пісок не проходить, тому що там ціна за 1 кг - копійки, а тут 1шт = 4500 грн.)
Можливо правильніше амортизувати виробничим методом? на скільки метрів розраховано = 100% амортизації
З іншої сторони - ми затвердили норми витрат і списуємо, наприклад цю 1 шт. тоді коли вона виробила свій ресурс.
Если эта зап. часть лежит на складе - то сч.207, если она куда-то там поставлена, то на сч. 10 через сч. 15 и амортизировать если модернизация, а если текущий - то на расходы, в налоговом с учетом 10 % лимита.
Если это что-то отдельное - то можно и через амортизацию производственным методом.
матеріали ви використовуєте для ремонту ОЗ-свердловин. тобто можна на 201 і тоді вже чіпати на конкретну свердловину і відображати як ремонти по свердловинах. А окремо амортизувати - певно ні. бо та штука сама ж не може працювати. Але так як ви відображаєте - також ніби правильно - по анології з шинами чи акумуляторами. Поки норму не пробігає - не списуєте і так само ви робите - спрацювало і тоді списуєте.

а чому у вас сумнів закрався, що ви робите не правильно?

Жарко, голова розривається, думаю правильно я роблю, чи ні?
Кондиціонер поставте winking smiley
Quote
інночка
Жарко, голова розривається, думаю правильно я роблю, чи ні?

у Львові не жарко, але хочеться вже тепла :-)

Господар обіцяє вже давно, але ... маємо те, що маємо
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000298