Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Изменения при оплате налогов с 21 06 2012

Відправлено користувачем Vinak 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 3 з 3    Сторінки: Попередні123
зміни по збитках - це з законопроекту 9661-д, він же ЗУ № 4834 - сьогодні до речі підписав наш Президент, але тексту ще наразі немає.

мається на увазі по 25 % на 4 роки, але як завжди так написали щоб нічого не зрозумів.
так, там дуже замучено написано - я аж малювала цілу табличку, щоб більш менш зрозуміти



Внимание! Заполняем платежное поручение на перечисление налогов.
21 Июнь 2012
Починаючи з 21.06.2012р. вступають в дію зміни до Інструкції про безготівкові розрахунки в Україні в національній валюті (Постанова НБУ № 22 від 21.01.2004р.).
Починаючи з 21.06.12р. при сплаті платежів до бюджету Вам необхідно в реквізиті “Отримувач” зазначати найменування (повне або скорочене) відповідної установи, на ім’я якої відкрито рахунки для зарахування надходжень до державного та/або місцевих бюджетів, найменування території та код бюджетної класифікації.
Для отримання відповідної інформації Вам необхідно звернутись до органів ДПС.
Також звертаємо Вашу увагу, що починаючи з 21.06.2012р. платіжні документи на перерахування платежів до бюджету повинні містити бюджетну строку, оформлену відповідно до Порядку № 301 від 01.07.2002р.
Иными словами, если Вам нужно перечислить налог на добавленную стоимость в бюджет, при этом вы зарегистрированы в Деснянском районе столицы, то заполнять платежное поручение следует так:
Код отримувача: 37984978
Отримувач: УДКСУ у Деснянському районi ГУ ДКСУ м. Києва (найменування території) 14010100 (код бюджетної класифікації)
Банк отримувача: 820019 ГУ ДКСУ у місті Києві
Розрахунковий рахунок отримувача: 31115029700004
Назначение платежа: *;101;;Податок на додану вартiсть за травень 2012р. Нарахован та перерахован повнiстю. Кiнцевий термiн сплати 30.06.12р.; Это и есть бюджетная строка, как правильно её заполнять можно прочитать в Памятке по заполеннию платежных поручений.
Как видим в названии получателя необходимо указывать район города/области и код бюджетной классификации конкретного налога, в данном примере код бюджетной классификации НДС 14010100. Коды классификации вы можете увидеть рядом с кодом счета по конкретному налогу. Списки счетов можно взять на сайте ГНА Украины.
десь на форумі чи в себе малювали табличку?
я так розумію стосується тільки якщо збитки задекларовані.
Quote
IRINA_KASYAN@bigmir.net
десь на форумі чи в себе малювали табличку?
я так розумію стосується тільки якщо збитки задекларовані.

в себе і на мою думку збитки мають бути в деці

А якщо вони були в нас в деці за 1 кв. 2011,
а потім під натиском податківців подали уточнюючу
без них, то це вважається декларацією збитків??????eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
А якщо вони були в нас в деці за 1 кв. 2011,
а потім під натиском податківців подали уточнюючу
без них, то це вважається декларацією збитків??????eye rolling smiley

збитки мають бути в останній деці за 2011 рік, тобто станом на 01.01.2012.

Ті збитки будуть ділитися

оставили 20% в 2010 и эти 20 % нам "простят"?
Quote
Svetulya
Отримувач: УДКСУ у Деснянському районi ГУ ДКСУ м. Києва (найменування території) 14010100 (код бюджетної класифікації)
Это продолжение народных домыслов или достоверный источник?
а сьогодні платіжки вже хтось заповнював по-новому?
щось не віриться мені, що так платіжки потрібно оформляти.
Наш банк молча принимает платежи как раньше, поэтому я и не спрашиваю. Уверена, что возрата из-за отсутствия кода района не будет. ДПИ звонит и просит денег, поэтому уже перечисленное не отдадут. Пока банк принимает, я делаю все по-старому. Надоело все.....
с Лиги

Увага!
3 травня 2012 р. відкрито додаткові рахунки по окремих кодах бюджетної класифікації для зарахування надходжень до спеціальних фондів державного та місцевого бюджетів (виділені в таблиці).
Відповідно до листа Державної казначейської служби України від 27.04.2012 N 17-10/1072-6095 додаткові рахунки відкриті за кодами класифікації доходів бюджету 18010100 та 18010200 починають діяти з 01.07.2012.


--------------------------------------------
Те, кто соблюдает нейтралитет, сталкиваются с ненавистью побежденных и презрением победителей. Никколо Макиавелли

Допомога нашим бійцям на сході
Приват 4731185602392919 Есаулова Тетяна
НП, відділення №80, Київ, 063-400-3434
Это эти налоги ?

18010100
Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений юридичними особами


18010200
Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений фізичними особами
Люди, а что с платежами в ПФ? Это тоже ж бюджет... Где взять эти коды бюджетной классификации?
По пенсионному , ИМХО , не надо ничего менять .
Quote
Клотильда
По пенсионному , ИМХО , не надо ничего менять .
+1
Ведь мы перечисляем ЕСВ на р/с пенсионного фонда, а не казначейству, а где у них р/с - это к делу не относится. К тому же кодировка назначения в них отличная от бюджетного платежа по налогам.
Прислал мне банк сегодня инфу об изменениях в оформлении платежки. Ну и что - пробую ввести платежку - не хватает места в названии!!! шо за хрень и зачем эти нововведения - это чтоб лишней тупой информацией голову загружать!confused smiley
Время платить ЗП, и соответсвенно и налоги, подскажите как быть с этими кодами бюджетной класификации:

1. ПДФО-11010100
2. ЕСВ-3,6%-???
3. ЕСВ-36,83%-???

Или ЕСВ эти изменения не коснулись?
Я платила и ПДВ, и ПДФО по старому. Ничего не вернулось пока.)
Я вчера спросила в своем банке,они ничего не знают и сказали, что это не контролируют. Так что пока плачу по старому.
Quote
грим-НАТА
Я вчера спросила в своем банке,они ничего не знают и сказали, что это не контролируют. Так что пока плачу по старому.

мне с банка пришло письмо об этих изменениях:
Звертаємо Вашу увагу на необхідність оформлення платіжних доручень в національній валюті для сплати платежів до бюджету із врахуванням нових вимог Інструкції, а саме: у реквізиті «Отримувач» необхідно зазначати найменування (повне або скорочене) відповідної установи, на ім'я якої відкрито рахунки для зарахування надходжень до державного та/або місцевих бюджетів, найменування території та код бюджетної класифікації. Якщо розрахункові документи, у яких перевірено реквізити, будуть заповнені з порушенням вимог Інструкції, то Банк, що здійснює перевірку, повертатиме їх без виконання згідно з пунктами 2.15, 2.18 та 12.11 Інструкції
а взагалі я теж не вірно заповнила плат доручення ПДВ коли платила і нічого не повернули - я запитувала у інспектора - все зайшло!
Так это только налогов касается или ЕСВ тоже?
Вчера OTP банк не пропустил оплату единого налога!!!
Потребовали в поле "Одержувач" дописать код бюджетной классифакации.

СЕБ Банк, Агриколь Банк, Укрсиббанк пока пропускают платежи без кода.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 3 з 3    Сторінки: Попередні123
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000452