Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Кассовая дисциплина !Плииз

Відправлено користувачем Arina1 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Ситуация такова: директор снимает деньги с р.сч для закупки мат.ценностей в сумме 70 000 грн. Я говорю что так низзя т.к. 10000 в день и всё! Он говорит я куплю сегодня у двоих,завтра у двоих, послезавтра возвращаю в кассу и в этот же день опять получаю из кассы и опять у одного, другого и т.д. До полного погашения. Как правильно? Помогите чайнику.
Сумма в день хоть у десятерых дожна быть не больше 10 тыс.

А чего так?
По-моему, лимит наличных расчетов 10тыс.грн. в день по одному или нескольким чекам с одним контрагентом.
Если директор снимет 70тыс. в кассу, возьмет их под отчет и за завтра-послезавтра принесет 7 квитанций/чеков от разных поставщиков, то это не будет нарушением.
Или я ошибаюсь?


Про встановлення граничної суми готівкового розрахунку
Постанова Правління Національного банку України
від 9 лютого 2005 року N 32
Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
18 квітня 2005 р. за N 410/10690
Відповідно до статті 33 Закону України "Про Національний банк України" Правління Національного банку України ПОСТАНОВЛЯЄ:
1. Встановити граничну суму готівкового розрахунку одного підприємства (підприємця) з іншим підприємством (підприємцем) протягом одного дня за одним або кількома платіжними документами відповідно до пункту 2.3 Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 15.12.2004 N 637 і зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 13.01.2005 за N 40/10320 (далі - Положення), у розмірі 10000 (десять тисяч) гривень.
Quote
tax_agent
А чего так?
По-моему, лимит наличных расчетов 10тыс.грн. в день по одному или нескольким чекам с одним контрагентом.
Если директор снимет 70тыс. в кассу, возьмет их под отчет и за завтра-послезавтра принесет 7 квитанций/чеков от разных поставщиков, то это не будет нарушением.
Или я ошибаюсь?

Ошибаетесь

Вот nikon привел цитату из постановления НБУ.
И по моему пониманию там так написано, как я говорила: лимит нал.расчета в день именно с один поставщиком.
Их в день может быть множество - главное, чтоб с одним и тем же не превысить 10тыс.грн.

Или я опять неправа?
Главное - чтобы в день 10000, а сколько контрагентов - один или много - без разницы !
Quote
tax_agent
Вот nikon привел цитату из постановления НБУ.
И по моему пониманию там так написано, как я говорила: лимит нал.расчета в день именно с один поставщиком.
Их в день может быть множество - главное, чтоб с одним и тем же не превысить 10тыс.грн.

Или я опять неправа?

да, всё правильно
Ограничение 10 тыс. грн. в день по одному или нескольким расч.док-там с одним СПД, причем в день таких СПД может быть несколько:

"2.3. Гранична сума готівкового розрахунку одного підприємства (підприємця) з іншим підприємством (підприємцем) протягом одного дня за одним або кількома платіжними документами встановлюється відповідною постановою Правління Національного банку України. Платежі понад зазначену граничну суму проводяться виключно в безготівковій формі. Кількість підприємств (підприємців), з якими здійснюються розрахунки, протягом дня не обмежується. "

(Положение о ведении кассовых операций в Украине)
Quote
tax_agent
Вот nikon привел цитату из постановления НБУ.
И по моему пониманию там так написано, как я говорила: лимит нал.расчета в день именно с один поставщиком.
Их в день может быть множество - главное, чтоб с одним и тем же не превысить 10тыс.грн.

Или я опять неправа?

і кажу, що ви праві :-) - перевищення 10тис. стосується одного постачальника, а к-сть постачальників в день - не має значення

Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00028300000000001