Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

картка

Відправлено користувачем olga1705 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
картка
підскажіть, .....юр. особа....має р/р в банку.. директор кошти знімає...через картку..рах.3723...ці кошти обліковують...як підзвітні? вибачте...можливо дурне питання....але раніше не бачила такого...попередній бух.....взагалі навіть підзвіту не робила...я не згідна...вважаю, що це те ж саме, що й коли б знялася готівка по чеку...в кого яка думка? дякую...
Re: картка
скоріш за все це корпоративна картка, а за правилами НБУ зняття з неї коштів прирівнюється до видачі іх під звіт .
Re: картка
дякую...а чи повинні ці кошти з рах в банку йти на 333 рахунок???, а потім уже на 3723?


Re: картка
Перерахування на карточний рахунок Д313 К311, отримання з карки Д3711 К313
Re: картка
Вибаче Д3721 К313
Re: картка
olga1705, для початку підтвердіть чи дир знімає кошти з корпоративної картки підприємства?

Якщо це так, то - відповідно до Постанови № 637 про касові операції -

2.12. Фізичні особи - довірені особи підприємств (юридичних осіб), які відповідно до законодавства України одержали готівку з поточного рахунку із застосуванням корпоративного спеціального платіжного засобу або особистого спеціального платіжного засобу, використовують її за призначенням без оприбуткування в касі. Зазначені довірені особи подають до бухгалтерії підприємства звіт про використання коштів разом із підтвердними документами в установлені строки і порядку, що визначені для підзвітних осіб законодавством України, а також документи про одержання готівки з поточного рахунку (чек банкомата, копія видаткового ордера, довідки за встановленими формами, сліп, квитанція торговельного термінала тощо) разом з невитраченим залишком готівки.

тобто ваш дир має відзвітуватися за зняту готівку, тото зняття готівки з картрахунку - проведення Дт 372 Кт 313

Re: картка
Велике дякую,,,!!!smileys with beer
Re: картка
Galla .., перепрошую.....можливо Ви знаєте..,як правильно ??...в мене неприбуткова організація, яка орендує жиле приміщення (гуртожиток), здає його людям, які відшкодовують комунальні послуги(вода, світло, газ), оплачують квартплату......, знаю, що повинні бути договора, яких немає...питання в тому, якщо зробити договора про найм кімнат....і відшкодування ком. послуг..., чи організація не попаде на 15 % ПДФО???? може я щось напутала ??
Re: картка
спокійно спати не можу...
Re: картка
ну ПДФО не буде - не ви ж виплачуєте людям щось, а вони вам платять.

А так - договори певно треба , але я не дуже в темі

Re: картка
дякую....задала це ж питання на юридияному форумі...можливо хтось з юристів проконсультує...на рахунок правильного оформлення договорів..
Re: картка
На ПДФО точно не попаде, а договори точно треба. І нарахування по комунальним послугам теж якось потрібно закривати.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00056