Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Терміново!!! Декларація ПДВ.

Відправлено користувачем FimaR 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Допоможіть будь-ласка. Не знаю як правильно зробити.
В квітні поставщик виписав мені подат.накладну на суму 600,00 - я не включаю її в ПК за квітень, так як в ЄДР податкових накладних під цим номером податкової накладної зареєстрована інша сума - 680,00.
В травні я отримала розрахунок коригування на -80,00, та остаточну ПН на суму 600,00грн.
Поставщик пояснив, що в них відбувся збій програми, і тому вийшла така путаниця.
Я правильно зробити:
Зареєструвати в реєстрі ПН накладну на суму 680,00 та розрахунок коригування до ПН -80,00?
А навіщо тоді мені ПН 600,00 ??
Я бы наверное попросила у поставщика зарегистрированную НН на 680грн и оставила у себя все 3шт. (600,680 и -80), мало ли чего там попросят потом в налоговой при проверке или просто пояснение с копиями инспектор может попросить.
А в реестр внесла бы как и Вы на 680 и на -80


Постачальник в декларації показав всі три суми (680,-80, 600)?
Ні, у квітні він показав 680 а у травні зробив корегування. А накладну на 600 він навіть не бачив, оригінал є тільки в мене.
І сплатили ми йому тільки 600 грн., згідно виставленого рахунка зі знижкою 80грн. Менеджер дав знижку, а бухгалтер не помітив.
Quote
FimaR
А накладну на 600 він навіть не бачив, оригінал є тільки в мене.

Як таке може бути? Видає накладну і її не бачить? Виясніть у бухгалтера постачальника що він буде у травні відображати в декларації.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000517