Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Виписка з ЄРПН

Відправлено користувачем stanucna 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Виписка з ЄРПН
Хто формує запити в ЄРПН підкажіть, чи виписка у вас приходить з прізвищами відповідальних осіб що зареєстрували ПН? Щось у нас така беліберда прийшла.....
Re: Виписка з ЄРПН
с июня такое началось


--------------------------------------------
Те, кто соблюдает нейтралитет, сталкиваются с ненавистью побежденных и презрением победителей. Никколо Макиавелли

Допомога нашим бійцям на сході
Приват 4731185602392919 Есаулова Тетяна
НП, відділення №80, Київ, 063-400-3434
Re: Виписка з ЄРПН
Вибачте, що саме почалось? Стоять там прізвища чи ні?


Re: Виписка з ЄРПН
у меня прочерки в Ф.И.О.
Re: Виписка з ЄРПН
І які ваші дії з цього приводу? Я щось не можу зорієнтуватись - у виписці мають бути проставлені прізвища відповідальних, які зареєстрували ПН і їх треба звірити з паперою ПН? Чи щось не так?
Re: Виписка з ЄРПН
Думаю, что коль у всех так приходит - данный сервис еще не настроен. Звонила в обслуживание Медка - адресуют на шлюз ДПАУ, дозвониться туда не реально. Так что пока принимаем НН от поставщиков без проверки идентичности электронной и бумажной подписи.
Re: Виписка з ЄРПН
несколько постов внизу темка аналогичная - обсуждали


--------------------------------------------
Те, кто соблюдает нейтралитет, сталкиваются с ненавистью побежденных и презрением победителей. Никколо Макиавелли

Допомога нашим бійцям на сході
Приват 4731185602392919 Есаулова Тетяна
НП, відділення №80, Київ, 063-400-3434
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00029999999999997