Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

1 ДФ код 118?

Відправлено користувачем ane4ka-nn 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
1 ДФ код 118?
Скажите, если работнику выдавались деньги под отчет, он их все израсходовал, принес авансовый, то нужно ли в 1ДФ отображать эту сумму выданых средств с кодом 118?
Re: 1 ДФ код 118?
Під цим кодом тільки суми, за які він не відчитався
(не використав) і вчасно не повернув.



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
в последнем ВОБУ пишут что надо, я не показываю


Re: 1 ДФ код 118?
Засомневалась, в ВОБУ 45_2012 стр. 5 сказано что отражается с кодом 118..???
Или я что-то пропустила
ЧИ ПОТРIБНО у Формі 1ДФ ФІКСУВАТИ КОШТИ, НАДАНI ПРАЦIВНИКУ НА ВIДРЯДЖЕННЯ АБО ПIД ЗВIТ
ВIДПОВIЩЬ: Tак, затверджену керiвником (згiдно з авансовим звiтом) суму коштiв, отриманих спiвробiтником на вiдрядження (суми добових, оплата проТзду, проживання в готелi) або пiд звiт, необхiдно вiдображати у формi 1 ДФ з ознакою доходу "118".
Re: 1 ДФ код 118?
а что поменялось? в налоговой тоже по-моему такое мнение или ветер уже подул в другую сторону?
Re: 1 ДФ код 118?
Я також не показую, десь читала роз"яснення податкової, що показувати вчасно неповернуті суми, видані під звіт.
Re: 1 ДФ код 118?
Вот и я где-то слышала что не показывать, и не показывала.
были консультации налоговой что с признаком 118 отображается та часть, что не возвращена вовремя, а в ВОБУ написали что все суммы показывают в 1 ДФ
Re: 1 ДФ код 118?
Quote
IRINA_KASYAN@bigmir.net
были консультации налоговой что с признаком 118 отображается та часть, что не возвращена вовремя, а в ВОБУ написали что все суммы показывают в 1 ДФ

А можете для меня найти эту консультацию. Распечатаю, чтоб всегда перед носом была.
Re: 1 ДФ код 118?
Quote
IRINA_KASYAN@bigmir.net
были консультации налоговой что с признаком 118 отображается та часть, что не возвращена вовремя, а в ВОБУ написали что все суммы показывают в 1 ДФ

Quote
ane4ka-nn
А можете для меня найти эту консультацию. Распечатаю, чтоб всегда перед носом была.

Лист ДПАУ від 12.05.11 р. № 8882/617-0215 (Газета "Все про бухгалтерський облік" №52 за 2011 рік, стор. 43-44).
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00026900000000007