Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Срочно!!!Помогите разобраться в вопросе расчета наличными!!!

Відправлено користувачем sk2009 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Подскажите пожалуйста, какие особенности при расчете наличными между юр.лицом ооо и ФОП , ооо платит фоп за услуги, должна ли быть у фоп кассовый апарат или мы можем выставить счет и получить наличку по счету.Огромное спасибо всем кто ответит.
если ФОП на ОС должен быть кассовый, если ЕН-нет!
Если Ваш ФОП на едином податке, у него не будет кассового аппарата. А дальше я не поняла : кто кому выставит счет и кто кому заплатит ...


незабудьте обмеження готівки..розрахунки до 10 тис. грн.готівкою... на рахунок немає обмежень..
А можно и мне в эту тему вопрос? Мы юр.лицо на ед.налоге, директор оплатил наличкой аренду ФОПу на 2гр., какие д-ты он должен предоставить в подтверждение оплаты? Печати у него нет,кассы то же нет.
Напомните, пожалуйста, до 10 тыс. включительно или только 9999,99?
Ви маєте ці кошти видати директору під звіт..., ФОП має дати корінець(квітанцію) , про оплату..., копію всіх своїх документів(єд.под, держ. реєстр., витяг..), в свідоцтві єд. податку обовязково має бути вид діяльності - оренда повинен бути договір і акт виконаних робіт....
Гранична сума готівкового розрахунку одного підприємства (підприємця) з іншим підприємством (підприємцем) протягом одного дня за одним або кількома платіжними документами встановлена в розмірі 10 000 грн. (п. 2.3 Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затвердженого постановою Правління НБУ від 15.12.04 р. N 637 та п. 1 постанови Правління НБУ від 09.02.05 р. N 32
Arina1, я веду ФОПа, правда,3 гр., нам платит юр.лицо на ед.налоге наличкой за аренду. Юр.лицо оформляет РКО по всем правилам, а ФОП - акт выполненных работ и счет, +св-во единого податка, конечно.
Quote
nikon
Гранична сума готівкового розрахунку одного підприємства (підприємця) з іншим підприємством (підприємцем) протягом одного дня за одним або кількома платіжними документами встановлена в розмірі 10 000 грн. (п. 2.3 Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затвердженого постановою Правління НБУ від 15.12.04 р. N 637 та п. 1 постанови Правління НБУ від 09.02.05 р. N 32
Arina1, я веду ФОПа, правда,3 гр., нам платит юр.лицо на ед.налоге наличкой за аренду. Юр.лицо оформляет РКО по всем правилам, а ФОП - акт выполненных работ и счет, +св-во единого податка, конечно.

можна і так..
nicon то что я выписываю расходный кас.ордер это понятно, но ФОП квитанцию об оплате не дает т.к. кассы у него нет и я вот запуталась а что-же является подтверждением оплаты?
Так у Вас в РКО этот ФОП ЛИЧНО расписался в получении денег за аренду за ,,,месяц согласно договора №...от... .
И данные его паспорта есть, соответствующие указанным в Договоре. И вышеупомянутый акт, в котором, для спокойствия душевногоsmiling smiley, можете втиснуть формулировку типа " ...склали цей акт на підставі угоди про те, що в ....місяці 2012 року Виконавцем була надана оренда приміщення, а Орендарем оплачена ..." и т.д. и т. п.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00034800000000001