Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Податкова накладна.Допоможіть,будь ласка!

Відправлено користувачем sunset_sun 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня.
підкажіть, будь ласка,як бути у такій ситуації: Продаємо 1 одиницю обладнання по ціні 5750,00 грн без ПДВ ( та 6900грн з ПДВ). Покупець заплатив : 1-й раз : 2600грн (09,07,12)
2-й раз: 1000грн (11,07,12)
відвантаження не можу зробити ,бо обладнання нам ще не прийшло від нашого постачальника(( наш постачальник теж не може виписати розхідні хочаб 9 числом, бо їм теж ще документи не надали.
Виходить я маю йому виписати податкові на ці аванси. я маю цю одиницю обладнання розбивати на соті? так щоб підігнати під оплату? Але навіть підганяючи кількість , ніяк не можу вийти на 2600 і 1000 грн відповідно. просто так не заокруглюється до копієчки. Як бути?
і скільки знаків після коми може бути у графі 6 "Кількість( об'єм, обсяг)Податкової накладної?
Мы платили частями за автомобиль, нам выписывали ПН, так там у графі 6 "Кількість( об'єм, обсяг) три знака после запятой.
А в графе 7 округлено безбожно! ( арифметически получается 99984,50, а написано 100000,00).


Quote
nikon
Мы платили частями за автомобиль, нам выписывали ПН, так там у графі 6 "Кількість( об'єм, обсяг) три знака после запятой.
А в графе 7 округлено безбожно! ( арифметически получается 99984,50, а написано 100000,00).

та я ось тому і питаю як зробити, бо не хочеться робити покупцям проблем і собі теж. Хоч там на копійки виходить більше ніж оплата, але вже з тими податківцями не знаєш чого чекати. а як правильно зробити навіть не уявляю
Думаю, аккуратненько подогнать четко под сумму платежа. И не мучиться копейками!smiling smiley
Я тоже подгоняла под круглое число, самое главное, чтобы итоговая сумма сошлась.
та я розумію, але мені вже 4 цифр після коми не вистачає. Я ж не можу написати там 10 цифр)). Чи Ви пропонуєте написати : наприклад для суми 2600грн. ось так:
кількість 0,3768 шт
ціна за одиницю 5750грн .,
графа 8- 2166,67,
усього по розділу 2166,67,
пдв 433,33
і заг сума з пдв 2600

при перемножуванні виходить = 0,3768*58750=2166,60

якщо кількість поставити 0,3769 -більше виходить
Нормально получается, не переживайте! Просто когда Вам эта фирма заплатит до конца всю сумму, учтете эти копеечки, когда будете выписывать ПН. Ведь если сейчас округлите +7 коп., следующий раз вылезет -7 коп. Вот и выйдете на зеро.Главное, чтобы по концовке суммы всех ПН давали правильную общую.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00029500000000005