Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

номер и дату таможенной декларации в НН

Відправлено користувачем Наталия 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 20 з 37    Сторінки: ПершаПопередні1516171819202122232425НаступнаОстання
Quote
Galochka
И вообще, давайте решать проблеммы по мере их возникновения. Сначала письмо, дикая радость, закрываем август, а потом уже всё остальноеsmiling smiley

Согласна на все 100
Ждем-с письмо
Так письмо же противоречит НКУ, которого никто не отменял. Я бы так не радовался.


Чем оно противоречит, интересно?
Ну вот дали они письмо, а что теперь делать с № ГТД, которые мы например вбили за последние 3 года, так как есть по несколько штук товара на остатке....убирать??? Или давать налоговые с этими номерами???
Quote
angel_mt
Чем оно противоречит, интересно?
Стаття 201. Податкова накладна
У податковій накладній зазначаються в окремих рядках такі
обов'язкові реквізити: { Абзац пункту 201.1 статті 201 в редакції
Закону N 4834-VI ( 4834-17 ) від 24.05.2012 }
ї) номер та дата митної декларації, за якою було здійснено
митне оформлення товару, ввезеного на митну територію України.
{ Пункт 201.1 статті 201 доповнено підпунктом "ї" згідно із
Законом N 5083-VI ( 5083-17 ) від 05.07.2012 }
Прочитала письмо... "...... Таким чином, реквізити «номер та дата митної декларації, за якою було здійснено митне оформлення товару, ввезеного на митну територію України» підлягають зазначенню у податковій накладній з моменту набрання чинності змін до форми податкової накладної про її доповнення відповідними графами для відображення таких реквізитів." (в заключении его написано это). А чинність коли набрали????? что то совсем запутали?
Quote
Viktor_UA
Так письмо же противоречит НКУ, которого никто не отменял. Я бы так не радовался.
это же разъяснение!!!
Чем противоречит???
обратите внимание:"в окремих рядках..",а вы их где-то видите???
так что ура,товарищи!!!уррра!!
Quote
Viktor_UA
Quote
angel_mt
Чем оно противоречит, интересно?
Стаття 201. Податкова накладна
У податковій накладній зазначаються в окремих рядках такі
обов'язкові реквізити: { Абзац пункту 201.1 статті 201 в редакції
Закону N 4834-VI ( 4834-17 ) від 24.05.2012 }
ї) номер та дата митної декларації, за якою було здійснено
митне оформлення товару, ввезеного на митну територію України.
{ Пункт 201.1 статті 201 доповнено підпунктом "ї" згідно із
Законом N 5083-VI ( 5083-17 ) від 05.07.2012 }
Quote
cvetochek2830
А чинність коли набрали????? что то совсем запутали?
не набрали еще.

внесли изменения в ПКУ
изменений в форму НН нет, для этого есть три месяца
Вот то то и я думаю. А мне показалось надо как то "между строк" читать!!!!! Значит регистрируем налоговые по старому , старые формы и только с указанием УКТЗЕД? ГТД нигде не вписываем?
но сильно расслабляться не стоит и по остаткам потихоньку у поставщиков инфу с номерами ВМД собрать желательно (на правах ИМХО)

УРА!!!!!!! Вы чего мудрствуете? читаете между строк? чёрным по белому - наберуть чинності зміни до форми податкової накладної - тоді будемо вписувати номера и дату ГТД!
Всём хочу сказать спасибо!!! Моральная поддержка + ссылка на сайт = пережили очередной маразм
Расслабляться незя-я-я-я! Будем бдить!
smiling smiley все начали регистрировать налоговые с 13.08.2012 ?? сервер молчит? или это только у меня такое?

__________________________________________________

Не позволяй своим ушам слышать то, чего не видели твои глаза
не молчит. всё приходит моментально.
ага ужО увидела ответы попали в спамsmiling smiley

__________________________________________________

Не позволяй своим ушам слышать то, чего не видели твои глаза
ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА УКРАЇНИ

21.08.12
№1272/0/71-12/15-3117



Про доповнення
обов'язкових реквізитів податкової накладної
Державна податкова служба України у зв'язку із внесенням змін до пункту 201.1 статті 201 Податкового кодексу України (далі - Кодекс) відповідно до Закону України від 05 липня 2012 року № 5083-VІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо державної податкової служби та у зв'язку з проведенням адміністративної реформи в Україні» (далі - Закон № 5083-VІ) повідомляє таке.
Законом № 5083-VІ частину другу пункту 201.1 статті 201 Кодексу доповнено новим підпунктом «ї» та визначено, що у податковій накладній в окремих рядках зазначаються додаткові обов'язкові реквізити «номер та дата митної декларації, за якою було здійснено митне оформлення товару, ввезеного на митну територію України».
Разом з цим пунктом 4 розділу II «Прикінцеві положення» Закону № 5083-VІ доручено Кабінету Міністрів України протягом трьох місяців з дня набрання чинності Законом № 5083-VІ забезпечити перегляд та приведення відповідними центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність до цього Закону. Зокрема, форму податкової накладної, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 01.11.2011 № 1379 «Про затвердження форми податкової накладної та Порядку заповнення податкової накладної», зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 22.11.2011 за № 1333/20071, буде доповнено відповідними графами для зазначення номера та дати митної декларації, за якою було здійснено митне оформлення товару, ввезеного на митну територію України.
Таким чином, реквізити «номер та дата митної декларації, за якою було здійснено митне оформлення товару, ввезеного на митну територію України» підлягають зазначенню у податковій накладній з моменту набрання чинності змін до форми податкової накладної про її доповнення відповідними графами для відображення таких реквізитів.

Голова О.В. Клименко
Это с форума 911. Пишет Эля1 : "Ой, по-моему, рано радуемся, товарищи.Позвонила на горячую линию ГНС. Ответ: "Лист ДПС не може відміняти норму закону"............ "А на всі інші запитання відповіді не має"... "

Чо делать, не знаю! Покупатели- торговые сети письмами закидали, что давайте нам ГТД на остатки товара. 1С-ники сказали, что обновление завтра кинут с ГТД в 3-й строчке. А у нас с 13-го числа нн не регины. И сижу думу-думаю, регить или не регить сегодня, вот в чем вопрос. Поставили, козлы, всех в позу ЗЮ и делай шо хош
В первый раз что ли, закон корректируется письмами?
Леся, вы б имя девушки с гор линии записали и письмо клименто с ее фио отправили smiling smiley
Может до понедельника потерпеть??? Должно же быть толкове разъяснение хоть какое-то?????
Quote
lesusha
Может до понедельника потерпеть??? Должно же быть толкове разъяснение хоть какое-то?????

а что толковее, может быть, письма, которое выложено выше?
Quote
LesyaVik
Это с форума 911. Пишет Эля1 : "Ой, по-моему, рано радуемся, товарищи.Позвонила на горячую линию ГНС. Ответ: "Лист ДПС не може відміняти норму закону"............ "А на всі інші запитання відповіді не має"... "

Чо делать, не знаю! Покупатели- торговые сети письмами закидали, что давайте нам ГТД на остатки товара. 1С-ники сказали, что обновление завтра кинут с ГТД в 3-й строчке. А у нас с 13-го числа нн не регины. И сижу думу-думаю, регить или не регить сегодня, вот в чем вопрос. Поставили, козлы, всех в позу ЗЮ и делай шо хош

с того же форума smiling smiley "а он его и не отменяет - там, в Законе, четко написано :
Законом № 5083-VІ частину другу пункту 201.1 статті 201 Кодексу доповнено новим підпунктом «ї» та визначено, що у податковій накладнійВ ОКРЕМИХ РЯДКАХ зазначаються додаткові обов'язкові реквізити «номер та дата митної декларації, за якою було здійснено митне оформлення товару, ввезеного на митну територію України».
вот они разьяснили, что до введения окремих рядков не надо изобретать паравоз"

Я с самого начала была того мнения, что до изменения формы и порядка заполнения НН ничего и нигде указывать не надо и остаюсь при этом же мнении...

__________________________________________________

Не позволяй своим ушам слышать то, чего не видели твои глаза
Quote
LesyaVik
Это с форума 911. Пишет Эля1 : "Ой, по-моему, рано радуемся, товарищи.Позвонила на горячую линию ГНС. Ответ: "Лист ДПС не може відміняти норму закону"............ "А на всі інші запитання відповіді не має"... "

Чо делать, не знаю! Покупатели- торговые сети письмами закидали, что давайте нам ГТД на остатки товара. 1С-ники сказали, что обновление завтра кинут с ГТД в 3-й строчке. А у нас с 13-го числа нн не регины. И сижу думу-думаю, регить или не регить сегодня, вот в чем вопрос. Поставили, козлы, всех в позу ЗЮ и делай шо хош

в ПКУ черным по белому написано:"...в отдельной графе..." отдельная графа есть? нет! значит вписать требуемые законом данные НЕКУДА! в прикинцевых положениях есть про приведение в соответствие...вот пусть и приводят, а пока вписать некуда , не вписываем.
...представляю как ляжет сервер в понедельник-вторник...

Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 20 з 37    Сторінки: ПершаПопередні1516171819202122232425НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.0010100000000001