Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

eye popping smiley Допоможіть по витратах в Деку

Відправлено користувачем Karmen 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Привіт Всім!
Щось мене перемкнулоconfused smiley а може запрацювалась, підкажіть будь-ласка:
Витрати по куплених запасних частинах, шинах на вантажні авто які використовуються у госп.ді-ті йдуть в податкові витрати в Деку чи лише в межах 10% від балансової вартості? А технічне обслуговування теж в межах а все що більше на збільшення вартості ОЗ?
Я бы детали в 10%, а тех. обслуж-ние на прямые расходы, оно то никак не улучшает и не модернизирует ваши ОС
Девочки, пожалуйста, а можно я тут спрошу, чтобы не плодить тему ?
Ситуация : в августе прошлого года купили новую авто на фирму, машина укомплектована 2-мя комплектами шин зимними и летними. А вчера власник дал команду - и купили еще 2 новые шины. Я понимаю, что автомобиль - не сороконожка, и он новый, и шины еще те не сносил... ЧТО ДЕЛАТЬ С ЭТИМИ ДВУМЯ СУПЕРНОВЫМИ ШИНАМИ ???
eye popping smiley


Поставить в запасы не амортизировать не водить в эксплуатацию
оприходовать но не вводить в эксплуатацию и не амортизировать
Я правильно поняла: оприходую на 207 " Зап. части", отмываю под. кредит по ПДВ (естественно, есть ПН ) и тихо сижу, пока комплектные шины не набегают пробег, который позволит их списать, а эти суперновые ввести в эксплуатацию ???
Підкажіть будь ласка, чи правильно я роблю: витрати на єдиний соціальний внесок відношу до адміністративних витрат і до витрат на збут відповідно, чи потрібно їх віднести до інших витрат і поставити в рядок 06.4.13 ("суми нарахованих податків і зборів,установлених Податковим кодексом України", а також інших лбовязкових платежів, встановлених законодавчими актами")?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000305