Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Кошти на відрядження

Відправлено користувачем angie 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Перерахувала працівнику на особисту картку кошти (суми умовні):
добові 200, на проживання -500
він подав звіт -добові 300, проживання - 400
я повинна доплатити йому добові, а він- повернути кошти на проживання? Чи це все вважається добовими?
Все нормально, нічого не треба повертати і доплачувати. Виплатили аванс - 700 грн., авансовий звіт = 700 грн.
Давно не мала справ з відрядженнями, колись дуже суворо контролювалось цільове використання виданих коштів


Та не заморочуйтесь з цим. Я завжди пишу в призначенні платежу: кошти на відрядження (аванс це чи вже після відрядження розраховуємось немає значення).
А в след.раз пишите при перечислении денег на карту: "кошти на відрядження". У нас вообще общий доступ к карт.счету для всех сотрудников, поэтому я при перечислении на карту вообще указываю "Поповнення корп.карт.рахунку .... для витрат на відрядження та оплату товарів і послуг СПД згідно дог....", так как снимают сотрудники деньги и на командировки и на хознужды..
Допоможіть будь-ласка! Було направлено водія на 3 дні (17.07.12-19.07.12) у відрядження, 16.07.12р. видано йому аванс у сумі 550грн. (добові=50грн.*3дні=150грн., проживання=400грн.). 19.07.12р він відчитався, сказав, що ніяких витрат не було порахувати тільки добові=150грн. і того ж дня вніс в касу 400грн., звіт затверджено 19.07.12р. 23.07.12р. він згадав, що перебуваючи у відрядженні платив за автостоянку і приніс два чеки від 18.07.12р. на суму=10+7=17 грн. Питання: чи можна переробити звіт затверджений вже 24.07.12р.у якому буде зазначено: «залишок унесений» у сумі 400грн за касовим ордером №408 від 19.07.12р. та нижче «перевитрата видана» у сумі 17грн за касовим ордером №607 від 24.07.12р. Чи буде це правильно?
Можна провести витрати за автостоянку, якщо авто у вас на балансі і чеки фіскальні. Тоді ви просто переписуєте авансовий звіт і виплатите йому через касу чи за доп.карточки 17 грн. Я в авансовому звіті не заповнюю строчки "залишок унесений" та "перевитрата видана".
Дуже Вам дякую! Авто у нас на балансі та чеки фіскальні - тоді просто перепишемо авансовий звіт.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000301