Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Що являє собою підписання посадової інстукії і які її наслідки?

Відправлено користувачем kety7 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня! я працюю бух.вже 3 роки без посадової інструкції.Зі зміною керівництва вони вирішили їх запровадити.(щоб ми а не гл.бух. отвічали за свою роботу) Чи маю я право її не підписувати? бо на основаніїї інструкції вони вправі хоть що дня писати догану.а мені до декретної відпустки залишилось 2м-ці.Вони хотять щоб ми замість гол.бух. здавали звіти по свох участках а нас 2бух.і гол.бух. а обєм роботи великий.Як нам себе захистити?
Все равно подписывает все отчеты и несет ответственность за цифры в них гл. бух по-любому!
Ну должностные интрукции это неотъемлимая часть официального трудоустройства сотрудника. Просто в Ваших должностных интрукциях, должны быть обязанности, которые Вы нынче и выполняете, если вешают, что то новое, пусть доплачивают. Догану могут и так выписать... Доганы это не вопрос, Вам думаю нечего опасаться, так как Вы декретчица, а нынче фонды за увольнение или не выплату соц.помощи могут просто сьесть.


Так вона хитра штрафує, і пише догани.вона хоче нічього не робити тільки керувати.хотя за 5м-ців гол.бух.вона ще досі в мене питає що таке Дт Кт.і шо тут робить?мене можуть звільнити чи написати догану якщо я її не підпишу?всетаки мені йти в декрет через 2м-ці
Quote
kety7
Так вона хитра штрафує, і пише догани.вона хоче нічього не робити тільки керувати.хотя за 5м-ців гол.бух.вона ще досі в мене питає що таке Дт Кт.і шо тут робить?мене можуть звільнити чи написати догану якщо я її не підпишу?всетаки мені йти в декрет через 2м-ці

а в вашей инструкции написано что вы "обязаны консультировать главного бухгалтера"?smiling smiley
звісно ні!я взагалі боюсь її підписувати через іі штрафи і догани.вона ще хоче шоб за м-ць до дикрета я на своє місце вивчила людину.її людину і звісно безкоштовно.
kety7, йдіть звідти і не морочьте собі головуsmoking smiley
там такий головбух как я Майя Плисецкаяsmiling smiley
куди ж вона піде, за 2 місяці до декрету? Посаду інструкцію підписувати треба однозначно, якщо збираєтесь там і далі працювати. В інструкції мають бути чітно обумовлені ваші обов'язки. До декрету вас ніхто не вижене (керівництву це може влетіти в копієчку - звільнення вагітної !). А от чи варто там далі працювати (після декрету) - то вже, як ви собі вирішите.
Шановна купить собі лікарняний і відпочивайте!
Я в своё время в подобной ситуации договорилась с гинекологом, лежала на сохранении где-то м-ц, потом ещё в дневной стационар ходила недели три, а там и декрет. Вам сейчас нервничать не стоит.
kety7, такое чувство, что вы больше наговариваете на своего гл. бухг.
Ваш бухгалтер хочет, что бы его подчиненные больше отвечали за свою работу и несли хоть какую-то ответственность, поэтому и создает должностные инструкции. У меня тоже в подчинении 2 чел. и их приходится с трудом заставлять думать, а не делать все на автомате.
Нічого страшного в посадових інструкціях немає, просто Ви повинні зі своїм гол.бухгалтером обговорити окремі пунтки, які Вас не влаштовують і прийти до якогось компромісу.
Quote
teffi
kety7, такое чувство, что вы больше наговариваете на своего гл. бухг.
Ваш бухгалтер хочет, что бы его подчиненные больше отвечали за свою работу и несли хоть какую-то ответственность, поэтому и создает должностные инструкции. У меня тоже в подчинении 2 чел. и их приходится с трудом заставлять думать, а не делать все на автомате.

у меня та же ситуация. Главный бухгалтер несет ответственность и общается со всеми органами контролирующими. Хочется хоть чуть-чуть поделиться ответственностью с теми, кто выполняет работу, за которую ты отвечаешь потом.
Quote
Financia
Quote
teffi
kety7, такое чувство, что вы больше наговариваете на своего гл. бухг.
Ваш бухгалтер хочет, что бы его подчиненные больше отвечали за свою работу и несли хоть какую-то ответственность, поэтому и создает должностные инструкции. У меня тоже в подчинении 2 чел. и их приходится с трудом заставлять думать, а не делать все на автомате.

у меня та же ситуация. Главный бухгалтер несет ответственность и общается со всеми органами контролирующими. Хочется хоть чуть-чуть поделиться ответственностью с теми, кто выполняет работу, за которую ты отвечаешь потом.


Тоже согласна, а то подчиненные не всегда понимают твою ответственность,вот сегодня такой пример был: деку сдала, баланс сдала, а помошница моя взяла и наделала делов в закрытом периоде, а подумать, что "хвосты полезут" это необязательно, главное что она свою ошибку исправила, правда уже поздно.
Клубника, такая проблема решается очень легко - закрыть период в операциях и все.... и сделать доступ к нему только себе.
Я знаю об этом, просто есть свои нюансы, т.е. в одной программе бух и управленческий учет, а по отдельности доступ закрыть нельзя, к сожалению
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00041099999999994