Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

бланк 6 формы(подтверждение)

Відправлено користувачем Кикимора 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
может есть у кого под рукой, буду благодарна nataljatm@mail.ru


Піднімаю тему, ходили до держреєстратора, змінювати КВЕДи, заодно хотіли подати форму 6, сказали , що не потрібно. Я попала на штраф чи перевірку?
вчора здавала ф№6 і кведи...реєстатор спочатку взяла ф№6, а тоді вже форму№4
Ну может Вам по срокам ф 6 еще не надо подавать . Вы посмотрите .
хм... та по строках потрібно було якраз.
в нас взагалі місцеві трохи некомпетентні... подавали заяву на зміну КВЕДів, вони вліпили нам основним видом діяльності код 47.71, замість 47.41, сказали що це ми помилку в заяві зробили, пішов засновник перевірити, побачив що працівниця сама ручкою зверху написала риску, щоб виглядало як 7-ка
Если в местном гос.реестре такие "чудесные" сотрудники, то Вам надо еще раз идти и настаивать, чтоб приняли.
Если будут артачиться - зовите их начальника и беседуйте.
Просто ж потом не у них могут быть проблемы, а у Вашего предприятия, да еще и какие...
а когда вообще нужно подавать эту форму? какие сроки?
мы подаем ежегодно в месяце регистрации предприятия.
если не ошибаюсь, то за месяц до получения Вами свидетельства НДС... И если не подали форму 6-ть, то Вы больше не НДС-ник.
Quote
ZhoraLoopatbIu
если не ошибаюсь, то за месяц до получения Вами свидетельства НДС... И если не подали форму 6-ть, то Вы больше не НДС-ник.

Боже - звідки така інформація?!?!?!smoking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
ZhoraLoopatbIu , это Вы что-то не из той оперы...Речь идет о ежегодном подтверждении существования фирмы, ПДВ здесь не при чем.
ПДВ как раз и причём winking smiley , если не подтвердитесь -могут отобрать св-во . Но к срокам подтверждения никакого отношения не имеет.
Quote
Клотильда
ПДВ как раз и причём winking smiley , если не подтвердитесь -могут отобрать св-во . Но к срокам подтверждения никакого отношения не имеет.
Ух ты! А в нашем королевстве за неподачу формы 6 блокируют сдачу любой отчетности : комп в податковой тебя, типа, НЕ ВИДИТ !!!
а Вы на меня еще и бочку катите), свид-во тока так улетает, если не подтвердили... Так шо опера, не опера, но как отберут, балет гарантирован...
Чес-слово, про "отберут" первый раз слышу!smiling smiley Хотя пару лет назад провтыкали, пришлось побегать...
У нас чуть по другому... Но , уверена, так же стремно.
То які ж терміни подачі даної форми все таки? Щороку в місяць реєстрації підприємства?
Quote
rainy_days
То які ж терміни подачі даної форми все таки? Щороку в місяць реєстрації підприємства?

Якщо ваше підприємство зареєстроване
скажімо 01.06.2006 - то форму 6-підтвердження
потрібно здавати з 01.06 по 30.06 щороку.



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
куда нести? а если оно ни разу не сдавалось, юр. лицо без деятельности
Quote
ZhoraLoopatbIu
если не ошибаюсь, то за месяц до получения Вами свидетельства НДС... И если не подали форму 6-ть, то Вы больше не НДС-ник.

а точнее на протяжении месяца после даты госрегистрации:
З А К О Н У К Р А Ї Н И
Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців
Цей Закон регулює відносини, які виникають у сфері державної реєстрації юридичних осіб, а також фізичних осіб - підприємців.

Стаття 19. Внесення змін до відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі
1. У разі якщо зміна відомостей про юридичну особу, які містятьс
…………….
11. Юридична особа зобов'язана подавати (надсилати) щороку протягом місяця, що настає за датою державної реєстрації, починаючи з наступного року, державному реєстратору для підтвердження відомостей про юридичну особу реєстраційну картку про підтвердження відомостей про юридичну особу.
Шустрик правильно написала
Quote
rainy_days
Піднімаю тему, ходили до держреєстратора, змінювати КВЕДи, заодно хотіли подати форму 6, сказали , що не потрібно. Я попала на штраф чи перевірку?
.
Підходила консультуватись до одного держ. реєстратора , та сказала форму 6 можете не подавати, так як форма 4 буде підставою зміни КВЕДів і підтвердженням Ваших даних.

При подачі форми №4 попада до іншого держ. реєстратора, то та зразу сказала - "давайте форму 6, а потім 4 ". Отак один виконком, сусідні кімнати і різні вимоги.
я також про це думала, що коли КВЕД змінили, то відповідно і підтвердили свою реєстрацію.
Quote
rainy_days
я також про це думала, що коли КВЕД змінили, то відповідно і підтвердили свою реєстрацію.
І я так думала... А пішли нарешті до держреєстратора міняти КВЄДи, так перше, що вона ( реєстратор) сказала :"Давайте форму 6!!!" А ми ф. 6 подавали вчасно, в лютому 2012 року. "Ні,-каже,- це не те, давайте зараз свіжу!!!"
В мене не прийняли, два рази подавала. сказали не потрібно sad smiley брєд якись
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00041800000000003