Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

звіт про пільги

Відправлено користувачем Oly@ 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
звіт про пільги
1.ООО импортирует товары мед назначения, они освобождены от обложения НДС, т.е. на таможне мы НДС не платим
2 ООО продает на территории Украины эти же товары, также не облагая их НДС

По каким операциям я должна посчитать льготу? по закупке (импорту) или по продаже
или и то и то?
Re: звіт про пільги
Есть формула по которой считается льгота. Там учитываються все операции: и покупка и продажа.
ви взагалі не є платниками пдв? Якщо ви все ж таки подаєте реєстр отриманих і виданих податкових накладних і декларацію по пдв, то на них і потрібно спиратися, коли будете заповнювати пільгу!


Re: звіт про пільги
я платник пдв
а де взяти цю формулу?
у ПОРЯДОК обліку сум податків та зборів,
не сплачених суб'єктом господарювання до бюджету
у зв'язку з отриманням податкових пільг

ныяких формул немає
Re: звіт про пільги
ПОРЯДОК
визначення сум податків та зборів, не сплачених суб'єктом господарювання до бюджету у зв'язку з отриманням податкових пільг за операціями, які здійснюються на митній території України , затверджений наказом ДПАУ від 29.03.2011 N 167


там дивіться

II. Механізм визначення пільг з податку на додану вартість залежно від особливостей оподаткування
1. Звільнення від оподаткування податком на додану вартість операцій з постачання товарів (послуг)

1. Перелік операцій з постачання товарів (послуг), що звільняються від оподаткування податком на додану вартість, передбачено статтею 197 розділу V та підрозділом 2 розділу XX Кодексу, міжнародними договорами України, ратифікованими Верховною Радою України.

2. Сума податку на додану вартість, не внесена платниками до державного бюджету за операціями з постачання товарів (послуг), що звільнені від оподаткування, розраховується шляхом визначення суми податку на додану вартість за встановленою основною ставкою податку від обсягів операцій з постачання товарів (послуг), що звільнені від оподаткування, зменшених на обсяги операцій з придбання товарів (послуг), які використані в операціях, звільнених від оподаткування податком на додану вартість.

3. Розрахунок не внесених до державного бюджету сум податку на додану вартість за операціями з постачання товарів (послуг), що звільнені від оподаткування податком на додану вартість, здійснюється за алгоритмом:

СП = (V пост. зв. - (V прид. з податком + V прид. без податку)) х розмір ставки податку,

де:

СП - сума пільг;

V пост. зв. - обсяги операцій, звільнених від оподаткування податком на додану вартість, - з розділу I "Податкові зобов'язання" податкової декларації з податку на додану вартість;

V прид. з податком, V прид. без податку - обсяги операцій з придбання товарів (послуг), які використані в операціях, звільнених від оподаткування податком на додану вартість.

Добрый день!
Подскажите, в "V прид." попадает только себестоимость?
А админ. расходы, сбытовые не попадают туда?
Re: звіт про пільги
я би брала тільки с/в

Re: звіт про пільги
себестоимость? не цену закупки?
у меня в с/с еще прочие расходы типа услуги брокера и карантийные службы.....
Дякую за відповідь.
Oly@, а Вы берете только цену закупки?
Мне кажется, что логично себестоимость (у меня, например, вообще производство продукции, а не перепродажа товара).
Более того, мне кажется, что было бы логично показывать часть прочих расходов (или все, если на предприятии только льготные операции).
Но если следовать букве "ПОРЯДКА", то, наверное, только себестоимость...
Re: звіт про пільги
да вот чижу и думаю что писать
просто если тупо взять формулу то логике она не поддается - неправильный результат будет
например у меня импорт и потом я продаю тоже без ндс в украине и еще на с/с идут платежи в гос органы - они без ндс и услуги брокера они с ндс, но в кредит я их не ставлю так как они используются в необлагаемых операциях
если посчитать тупо по формуле
например условно продали за 200 без ндс льготный товар
купили за 100 + услуги брокера 36 в т.ч. ндс 6 + платеж в карантийную службу 10 без ндс ( не облагаются их услуги)
считаем тупо по формуле СП = (V пост. зв. - (V прид. з податком + V прид. без податку)) х розмір ставки податку,
200-(100+36+10)*,02=10,80
а если логично подумать, допускаем льготы нет, тогда
при продаже НО 40 (200*0,2)
при покупке кредит 20 (100*0,2) +6
выходит 40-26=14
т.е. никак расчитанные по формуле 10,80 не получатся
вообще не понятно как можно с ндс суммировать без ндс V прид. з податком + V прид. без податк
Re: звіт про пільги
вообще его кто-то проверяет этот отчет?
Re: звіт про пільги
Quote
Oly@
вообще его кто-то проверяет этот отчет?

не хвилюйтесь :-) - ніхто його не перевіряє.
Як заповните - так і буде.Головне, щоб ви знали як ви заповнювали.

Я багато років подавала цей звіт (але в мене експорт) - жодного разу не перевіряли :-)

Galla, успокоили smiling smiley
Re: звіт про пільги
Quote
Oly@
да вот чижу и думаю что писать
просто если тупо взять формулу то логике она не поддается - неправильный результат будет
например у меня импорт и потом я продаю тоже без ндс в украине и еще на с/с идут платежи в гос органы - они без ндс и услуги брокера они с ндс, но в кредит я их не ставлю так как они используются в необлагаемых операциях
если посчитать тупо по формуле


Оля, у меня та же ситуация - мед препараты. Я вообще, когда считаю по формуле, то получаю отрицательный результат. Поэтому я себе написала бух. справку-типа разработала методику и по ней считаю. Вот часть этой справки .

"В зв"язку з тим, що за існуючою формулою СП=(Vпоставки звільн. - (Vпридб. з ПДВ -Vпридб. без ПДВ))х20% здебільшого виникає від"ємне значення, прийнято рішення відображати пільги в частині обсягів поставки за мінусом знятого ПДВ на ВВ(зараз витрати) після розподілу. (Скільки потрібно б було сплатити ПДВ з реалізації, якби підприємство не мало б пільг)
Обсяг поставки товарів (послуг), звільнених від оподаткуваннх20%(ПДВ).

И потом в 1 С формирую деку за квартал беру р. 5 ПЗ минус р. 15.2 ПК и считаю эту цифру суммой льгот. С себестоимостью не заморачиваюсь, выбирать можно свихнуться. А за полугодие - по анализу двух квартальных деклараций. Так хоть какая-то концепция))
Re: звіт про пільги
Всё время инспектор по НДС уточняла как вы считаете сумму для 1-ПП...так вот по их данным должно быть из деки по НДС берем:
стр.5 - (стр.11.2+ стр.13.2 если есть импорт без НДС) *20%...вот и всё
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00042400000000004