Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Уточнююча декларація з ПДВconfused smiley

Відправлено користувачем rainy_days 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Шановні колеги, не проходьте повз, допоможіть, тема вже на форумі піднімалась, але як правильно так і не розумію.
В червні не побачила однієї накладної і відповідно не зробила ПН і не включила її в ПЗ. Хочу зробити уточнюючу деку за червень. Як розумію, потрібно подати уточнюючий Додаток 5 і саму Декларацію, і створити накладну яку я прогавила. Питання - як правильно її виписувати ? Червнем і з ознакою виду документа "ПНУ" ? Чи серпнем? Вона попаде в Реєстр виданих та отриманих накладних серпня?
І в кого є приклад (зразок) заповнення Уточнюючої декларації?
Я бы выписала правильным периодом (когда она должна была быть выписана). И можно включить" уточнений розрахунок" за июнь 2012 в состав декларации за липень 2012. Только, как я понимаю, на цифры деки за июль этот уточн.розрахунок все равно не повлияет, просто внесутся изменения в июнь, и начислится штраф по лицевому счету (кажется, 3%, при самостоятельном исправлении ошибки - это вы в самом уточн.розрахунке укажете)
вибачте за липень smiling smiley ми ж за липень подаємо деку в серпні. вже кришечку зносить від цього всього smiling smiley

Підкажіть будь ласка. а пеня нараховується на суму недоплати?


значит так smiling smiley выписывать НН однозначно правильным периодом, т.е. июнем, подавать уточненку в додатке 5 эту нн показываете плюсом, соответственно увеличивается НО, а значит штраф 3% плюс сумма недоплаты по НДС плюс пеня. Что касается штрафа и недоплаты надо заплатить ДО подачи уточненки, что касается пени, я звоню своему инспектору и уточняю сумму, потому как неизвестно когда деньги засветятся в налогвой.

__________________________________________________

Не позволяй своим ушам слышать то, чего не видели твои глаза
Можна ще раз уточню?
І так, якщо показано ПДВ в сумі 1437 грн., а мало бути 1671 грн.
То я повинна доплатити різницю 234 грн. + 7 грн.(штраф 3%), потім подати Уточнення, а потім пеня?
І ще, ця накладна попадає в реєстр липня тепер як ПНУ?
Якщо Ви подаєте Уточнюючий розрахунок + уточнюючий Додаток 5 в серпні за червень, то податкову необхідно буде включити в реєстр за серпень з позначкою ПНУ і подати не пізніше 20 вересня.
Я подаю уточнення червневих показників в звіті липневому, тобто в реєстр ПН таки попадає липневий з ознакою ПНУ, і все?
Декларація за липень + Уточнюючий розрахунок (з позначкою додаток до декларації) + Додаток 5+ Реєстр з ПН з видом документу ПНУ .
Всім дякую за допомогу smiling smiley)
ще питання, а номер ПНУ буде останній за липень, чи той за яким би накладна мала бути в червні?
добрый день. возникла проблема с уточненкой.
были неправльно заполнены 2 и 3 додатки в 10 и 11 месяце 2012 года. я делаю уточненки как самостостоятельные документы к каждой декларации, которую уточняю + эти додатки уже исправленные. а какие-то штрафы и пеня есть? надо ли мне их насчитывать? очень прошу помощи.
Quote
bullbashka
добрый день. возникла проблема с уточненкой.
были неправльно заполнены 2 и 3 додатки в 10 и 11 месяце 2012 года. я делаю уточненки как самостостоятельные документы к каждой декларации, которую уточняю + эти додатки уже исправленные. а какие-то штрафы и пеня есть? надо ли мне их насчитывать? очень прошу помощи.

Штраф и пеня возникнут, если в уточненках будет показано недоначисленное вовремя (соответсвенно и не уплаченное вовремя) налоговое обязательство (занижение НО или завышение НК).

спасибо, что окликнулись.
в моем случае, мы просто хотим увеличить сумму в строке 24 ))))

получается, что я делаю уточненку за 10, 11 месяц, как самостоятельные документы + подаю за 12 месяц уже с нормальными суммами?
При увеличении стр.24 в уточненках - штрафов и пени не будет.
Единственное, что сейчас налоговики очень не любят уточненки, которые уменьшают НО или увеличивают НК, а особенно еще и при отрицательных значениях деки.sad smiley

мое дело маленькое. увидела-сказала и получила "добро" на то, чтобы менять деки.
якщо здійснюється заповнення уточнюючої декларації з ПДВ:
1) які додатки подавать -у яких міняються дані, чи й ті в яких дані не міняються?
2) уточнююча декларація самостійна - окрім штрафу 3% чи потрбіно нараховувати пеню і якщо потрібно, то яким чином?
3) коригується податковий кредит за два періоди - вересень 2011 і листопад 2011 - потрібно подавати дві уточнюючі декларації?
4) чи не вплине коригування податкового кредиту на показники декларацій інших періодів?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000332