Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Закон про занятость

Відправлено користувачем laneta 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Закон про занятость
доброго дня! может опчть задних пасу , ткните где вы обсуждаете очередные изменения, спасибо
Еще не обсуждали- Начинай
правда он вступит с января 2013 г, но суить в том, что теперь к инвалидам как обязательным сотрудникам хотят добавить
-один из родителей воспитывающего ребенда до 6 лет
- одинокие родители воспитывающие ребятенка до 14лет
-дети-сироты
-вышедшие из тмест не столь отдаленных и после лечения
-ит.д ит.п
теперь это-5%
и много других изменений по приему на работу и увольнение,


А я прочитала, що обсяг сумісників не повинен перевищувати 10% штатних
[buhgalter911.com]
Що тепер робити із сумісниками? як їх оформлювати, щоб і зарплату їм платити і закон не порушувати?
Так. Я тоже пропустила. А его уже подписали-опубликовали?
А можно ссылку на закон?
Президент підписав закони

Президент України Віктор Янукович підписав закони:

Закон №5061-VI «Про внесення змін до Закону України «Про регулювання товарообмінних (бартерних) операцій у галузі зовнішньоекономічної діяльності»;
Закон №5062-VI «Про внесення змін до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» щодо забезпечення санаторно-курортними путівками»;
Закон №5063-VI «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо особливостей провадження господарської діяльності із забезпечення функціонування дипломатичних представництв та консульських установ іноземних держав, представництв міжнародних міжурядових організацій в Україні»;
Закон №5067-VI «Про зайнятість населення»;
Закон №5080-VI «Про інститути спільного інвестування»;
Закон №5103-VI «Про внесення змін до Закону України «Про Національний банк України» щодо охорони цінностей та об’єктів Національного банку України»;
Закон №5180-VI «Про внесення зміни до розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України щодо особливостей справляння податку на прибуток підприємств, отриманого від надання готельних послуг».
коментар до з-ну [chp.com.ua], [chp.com.ua]
Я так понимаю, сам закон ещё не опубликовали. А статьи как на подбор - как хорошо нам всем теперь будет жить)
А вот если про совместителей правда - то это очень плохо. На мелких предприятиях (где пара-тройка отгрузок в неделю) просто работающие уйдут в тень или перейдут на ГПД (я надеюсь, не отменили?).
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00028299999999998