Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Штраф за не сданную отчетность по НДС

Відправлено користувачем elena_wonderful 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
это из приказ 17.12.2010 N 953 Інструкції про порядок нарахування та погашення пені за платежами, що контролюються органами державної податкової служби ..Я может и в столбик бы посчитала если бы 1 раз кто-то показал как правильно(я так и не поняла почему-то)...Все равно спасибо за ответ..
я не Вам, я тем, кто писал формулу smiling smiley


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
можете мне подсказать,если не трудно: 510 грн штраф:
(510*6,5)/365*30(дни просрочки)=272,47 так?


нет
510 грн.*(120*6,5)% / 365 дней *30 дней = 3,27 грн. пеня


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Quote
Р.В.
нет
510 грн.*(120*6,5)% / 365 дней *30 дней = 3,27 грн. пеня


Спасибо,тоесть первый раз я посчитала правильно как писала выше...Еще раз огромнео спасибо что потратили время на меня.....
ну я ж написала, что получите тот же вариант smiling smiley


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Quote
Р.В.
ну я ж написала, что получите тот же вариант smiling smiley

виновата...Спасибо еще раз
Підкажіть, будь-ласка, декларацію з ПДВ за серпень 2013 року було подано 27 вересня 2013....штраф 170 грн...його потрібно самостійно сплачувати?а то ми чекаємо доки з податкової не нададуть якусь бумажку на сплату!!!!
Підкажіть і мені, будь-ласка!
У моєї подруги така ситуація: з 18 по 22 листопада вона була на лікарняному, звіт по ЄСВ за жовтень здала після лікарняного. Вона - один працівник на фірмі. В податкову написала пояснення, що не в змозі була вчасно здати звіт, так як в цей момент вона хворіла і приклала копію лікарняного. Податкова склала протокол на 170 грн. штрафу і тепер передає в суд. Наскільки правомірні дії податкової?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00031199999999998