Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

проверка центра занятости

Відправлено користувачем mogves 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрый день!

Подскажите пожалуйста: открыли новое предприятие - буквально несколько недель назад и не вовремя сдали отчет о принятии директора на работу. Центр занятости объявил, что пришлет проверку.... имеют ли они право ее присылать, если предприятие проработало такой маленький срок?

Спасибо.
Точно не скажу, але коли наше підприємство відкрилось рік назад, я звіти забула подати і на буха. і на директора, поки ніхто не дзвонив smiling smiley
За нашим законодавством при прийнятті на роботу нового працівника протягом 5-ти робочих днів в центр зайнятості подається фома 5ПН. Ви в ці строки. як я розумію, не вклались. Ідіть самі до них з цим звітом. Максимум, що вам світить 170 грн. штрафу на директора. Людям теж план потрібно виконувати. Ви не обіднієте - і "спасибі" отримаєте за "галочку", зате не будуть перелопачувать в офісі кадрову документацію. Плавали - знаєм. А ще приведіть в порядок всю кадрову документацію (правила внутрішнього розпорядку, фонд робочого часу, табелі обліку робочого часу і т.п.),


форма 5-пн подается не позднее 10 календарных дней после приема сотрудников.
Получается, что лучше вообще не сдавать отчет,чем принести с опозданием сроков.Может пронесет,а так только внимание к себе привлекли.
По занятости админштраф, поэтому уж если сдавать с опозданием, то не раньше, чем через два месяца.
та штраф то без проблем.... но как мне кажется угроза проверкой - чистейшей воды шантаж)
мне при проверке советовали не сдавать,если опоздала.Я тоже своевременно когда-то не сдала, написали просто "прыпыс", мы дали в ответ письмо, пообещали быть хорошими и всегда все сдавать.Там штрафные санкции действуют 2 месяца, мне повезло, меня позже проверяли
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00030200000000002