Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

податкова від київстар

Відправлено користувачем Kylinichenko 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня!
Допоможіть,будь-ласка.Вперше отримала таку податкову,взагалі не знаю що з нею робити.
ПН від київстар за послуги стільникового звязку.Вній вказано сума,що сплачується до ПФ,Незнаю як проводити загальна сумаз ПДВ одна,а загальна сума коштів,що підлягає сплаті зовсім інша.Також до не додається розрахунок коригуваггя кількісних і вартісних показників до податкової накладної.Що з ним робити?Як його провести в1С:7.7????і ще запитання послуги звязку оформлюються тільки цими документами,що надані(можливо ще потрібно умовний акт наданих послуг провести)???

у меня похожая ситуация с Лайф.
я сама себе рисую счет на сумму которую плачу а в конце месяца акт только на проплату с ПФ, а н/н они правильно дают без учета ПФ
А рахунок вам не дають? Мені крім податкової надсилають рахунок в якому зазначено, що рахунок являється і актом виконаних робіт за певний період. А в податковій також окремо зазначають ПФ, але я в реєстр включаю суму без суми ПФ.


Акт проводить в программе надо. Для связи счет и акт одно и то же, вы же там ведите сколько вам предоставлено услуг за месяц. НН провожу несколькими строчками, отдельно сумма ПФ без НДС и остально сумма с НДС(как обычно). У меня связь используется для облагаемых и не облагаемых операций по удельному весу - по-этому получается 4 строчки, который летят в 15.1 и 15.2 стр. декларации для суммы с НДС, и 11.1 и11.2 для суммы без НДС т.е сбора в ПФ.
Мені також надсилають рахунок.Попередній бухгалтер його проводила як приходну накладну(не розумію чому не актом).А ще надають якийсь диференційований рахунок...що це?
Підкажіть,будь-ласка,як в 1С:7.7. ввести таку ПН,якщо там ввожиться тільки сума без ПДВ,ПДВ і загальна?
Покищо розумію так,що суму до ПФ не потрібно відображати в ПН???

а розрахунок коригування до ПН комусь приходить? в мене він на смішну суму 1,26 грн...що з ним робити???
А якщо в моєму рахунку не зазначають що він одночасно є і актом виконаних робіт,я маю право його проводити як акт чи ні?
А в рахунку указано за який період надано послуги? Наприклад: Замовлено та надано послуг мобільного зв"язку за період 01.07.2012-31.07.2012. Якщо період указано, то я думаю що ви можете проводити як акт за той період, який указано в рахунку останньою датою періоду.
Так вказано:Замовлено та надано послуг мобільно звязку за період 01.07.12-31.07.12.

Але ж рахунок на одну суму,а ПН на іншу(майже вдвічі більша сума) суму...
А що таке диференційований рахунок,ви не підкажете мені?
НН Киевстар подписывает факсимилье. Вы включаете суммы по таким НН в кредит, или все-таки рисковано??
Попереднійбухгалтер включала,а я не хочу цього робити....але всеодно ця податковавідобразиться в реєстрі ПН як не господарська операція,так?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00039900000000004