Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

НДС по п.186.2.3 Нужон совет.

Відправлено користувачем Ксюха_. 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Здравствуйте, подскажите пожалуйста если предприятие резидент покупает эл.ваучеры на участие в конференции у нерезидента, а затем продаёт ваучеры всем желающим на сайте (Сайт зарегистрирован не в Украине). Место проведения конференций таможенная территория нерезидента. Попадает ли продажа ваучеров резидентом при определении места поставки под п. 186.2.3 " місце фактичного надання послуг у сфері культури, мистецтва, освіти, науки, спорту, розваг або інших подібних послуг, включаючи послуги організаторів діяльності в зазначених сферах та послуги, що надаються для влаштування платних виставок, конференцій, навчальних семінарів та інших подібних заходів." ?
Ну хелп , ну пожалуйста ......
якщо продажу ваучерів можна підвести під послуги, що надаються для влаштування платних виставок, конференцій, навчальних семінарів та інших подібних заходів, то тоді у вас не об"єкт ПДВ



Galla, дякую за відповідь . Саме це і цікавить, я розумію послуги з продажу ваучерів резедентом на сайті нерезидента( безпосереднього надавача цих послуг), як послуги , що надаються для влаштування конференції .На сьогодні відсутній визначенний ДПАУ перелік данних послуг, що сюди ми можемо включити ,а що ні. В публічній оферті також наголошуеться , що місце проведення конференції митна территорія нерезидента. Чи достатньо цих умов ,на ваш погляд, щоб визначити місце постачання за межами України?
Quote
Ксюха_.
Galla, дякую за відповідь . Саме це і цікавить, я розумію послуги з продажу ваучерів резедентом на сайті нерезидента( безпосереднього надавача цих послуг), як послуги , що надаються для влаштування конференції .На сьогодні відсутній визначенний ДПАУ перелік данних послуг, що сюди ми можемо включити ,а що ні. В публічній оферті також наголошуеться , що місце проведення конференції митна территорія нерезидента. Чи достатньо цих умов ,на ваш погляд, щоб визначити місце постачання за межами України?

логічно без придбання ваучера учасник не відвдає семінару. Так? Хоча з другої сторони - під послуги, що надаються для влаштування платних виставок, конференцій, навчальних семінарів та інших подібних заходів, можна підвести послуги оренди, наймання лекторів, придбання роздаткових матеріалів...


я просто ні під що інше не можу підвести ваші послуги, але щоб не підвели вас під п. 183.4, коли місце постачання визначається за місцем реєстрації постачальника

а якщо в договорі з нерезидентом і в публічній оферті розписати , що являеться послугами з організації та влаштування і включити в цей перелік продаж ваучерів , чи буде це додатковим аргументом ?
у меня услуги на територии Украины для нерезидента- услуги по распространению информац.-рекламних материалов на конфиренции... я делаю налоговую с ндс и тип причины 02?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00031300000000001