Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

що треба подавати в податкову після купівлі нового авто

Відправлено користувачем heruvim 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
На скільки я зрозумів, подається "Розрахунок суми збору за першу реєстрацію транспортного засобу", плюс до нього копію тех. паспорта з печаткою підприємства. Що ще потрібно подати в податкову? 20 опп?

Life is too important to be taken seriously
Я надавала розрахунок з копією тех.паспорту та 20 ОПП.
копія тех паспорту має бути обов'язково завірена органом реєстрації, інакше розрахунок можуть визнати не зданим


я завозила роздрукований зданий розрахунок, і спершу копію, завірену печаткою підприємства. Мене попередили, що потрібно завірити органом реєстрації, інакше вважатиметься не зданим, і попросили замінити. Це так само, як і з ПДВ, звітувати можна і в електронному вгляді, але в строки передбачені для звітності необхідно подати підтверджуючі документи.
а 20опп навіщо подавати при купівлі нового авто?
А если авто внесен в уставной фонд ,это уже не первая регистрация . И тогда можно подать 20 -ОПП без в електронном виде без копии тех паспорта.
Все ж на рахунок 20 опп не зрозумів, потрібно її подавати чи ні?
І якщо подавати, то "Код ознаки надання інформації" писати "1" (Первинне надання інформації про об"єкт оподаткування) чи "2" (Надання інформації про новий об"єкт оподаткування" ) ?
потрібно, оскільки це реєстрація нового об''єкту оподаткування
А каким податком авто облагать будете? Отчетность какую подавать? С какой стороны ваше новое авто - объект обложения и отчетности?

**********************************************************
Я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю.... smiling smiley
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00029699999999999