Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

ПДФО та внески до ПФУ по зарплаті

Відправлено користувачем tacja 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Всім привіт! Та з Новим роком вас - нехай здійсняться задуми та бажання!
Можливо, хтось зміг би мені допомогти. Хочу подати декларацію річну (я фоп, заг.сист), від травня 2012 року я працюю по трудовій на ТОВ, де мені нараховують з/п умовно кажучи 1200 грн.

1. Хотіла запитати - скільки тепер складає податок подоходний 15%? Тобто у моєму варіанті в місяць 150 грн (чи за мене їх платить роботодавець?)

2. А скільки в Пенсійний платить роботодавець - 36, 76%? (хочу подати до Пенсійного також річний звіт).

п.с. Замовила у бухгалтерії довідку, в останні дні була відсутня на роботі, довідку мені передали, а там просто витяг скільки мені нараховано за кожен місяць - по 1200 грн.... sad smiley Буду вдячна, якщо зможете мені допомогти!
Ув. tacja
Вы являетесь ФОП и подаете отчетность относительно своей деятельности как предприниматель, но не наемный работник.

1. Вам на работе предоставили справу в которой указана начисленная сумма1200 грн и должен был указан удержанный подоходный налог (ПДФО)

Вспомните, вы писали заявление на предоставление вам льготы? если да то ПДФО с вашей зарплаты составил
((1200-1200*3,6%)-536,5)*15%=93,05 грн.
О том сколько начислено вам зарплаты и удержано ПДФО предприятие отчитывалось в ДПИ ежеквартально по фрме 1дф.

2. Что касается начислений вашим работодателем в Песионный фонд, то вам ... Предприятие ОБЯЗАТЕЛЬНО ежемесячно подает отчет в ПФУ о начисления, согласно классу риска и удержаниях в размере 3,6%. А в течении следущего года (или позже) ПФ известит вас письмом, в котором указана ваша зарплата и взносы в ПФ)
ВЫ отчитыватся по поводу пенсионных взносов с и на вашу зарплату НЕ должны.

Да, в декларации, была графа об основной заплате Вот туда и впишите сколько вам начислили (как работнику) зарпату за год и удержали ПДФО (данные из справки, но не самостоятельно вами рассчитанные).
Дякую вам за таку детальну відповідь та допомогу! Значить, буду після свят питати бухгалтера!) Бо у тій справці, що мені подали тільки нарахування!

Ще раз дякую та вітаю вас з Новим роком! Нехай він буде легким та успішним!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000512