Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Звіт про суми податкових пільг - за 4 квартал или за год нарастающим?

Відправлено користувачем SP 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
вопрос: отчет по льготам делать нарастающим итогом за год или за квартал? Тип период "рік" или "4 квартал"?
в Порядке сказано: "Звіт подається суб'єктом господарювання за три, шість, дев'ять і дванадцять календарних місяців за
місцем його реєстрації протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового
періоду."
У меня это счастье возникло только в прошлом квартале, не могу сориентироваться


А яким користуватись довідником пільг при здачі звіту за 2012р.- уже новим (№64), тим, що набрав чинності з 01.01.2013р.? Я заплуталась. В принципі, ми здаємо звіт за рік, тобто повинні користуватись тим довідником, що діяв до 01,01,2013р. Я думаю так. Підкажіть, будь ласка
Quote
Тетяна
А яким користуватись довідником пільг при здачі звіту за 2012р.- уже новим (№64), тим, що набрав чинності з 01.01.2013р.? Я заплуталась. В принципі, ми здаємо звіт за рік, тобто повинні користуватись тим довідником, що діяв до 01,01,2013р. Я думаю так. Підкажіть, будь ласка

за 2012г. користуємся довідником що діяв до 31.12.2012р
Подскажите если предприятие не пользовалось льготами,то отчет не подается?
и где это написанно?
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 27.12.2010 р. № 1233

ПОРЯДОК
обліку сум податків та зборів, не сплачених суб'єктом господарювання до бюджету у зв'язку з отриманням податкових пільг

1. Цей Порядок є обов'язковим для виконання суб'єктами господарювання, які відповідно до Податкового кодексу України не сплачують податки та збори до бюджету у зв'язку з отриманням податкових пільг.

2. Суб'єкт господарювання, що не сплачує податки та збори у зв'язку з отриманням податкових пільг, веде облік сум таких пільг та складає звіт про суми податкових пільг (далі – звіт) за формою згідно з додатком.

3. Звіт подається суб'єктом господарювання за три, шість, дев'ять і дванадцять календарних місяців за місцем його реєстрації протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового періоду. У разі коли суб'єкт господарювання пільгами не користується, звіт не подається.
Якщо загальний обяг корегувався наприклад 6 ряд. 70000 ряд. 8 12000 то для складання звіту все ж таки брати обсяг по 6 рядку чи за мінусом коригування?
після корегування обсяг став 6р-8р =58000грн. чи все таки брати обсяг з ряд. 6
Ми продавали в липні 2012р. металобрухт, а ця операція згідно з ПКУ звільнена від оподаткування. В січні 2013 податковий інспектор подзвонила, повідомила, що треба здати звіт про суми податкових пільг, про що я й гадки не мала. А ще вона сказала, що то подається протягом 9 міс. Тоді часу я не мала з тим бавитися, а нині нарешті взялася і читаю, що звіт подається наростаючим підсумком тра-та-та. То що, поїзд вже поїхав? Треба було здати за 3-ій квартал? А якщо зараз здати?...Буде штраф?
Отчет Звит о суммах налогов льгот не является налогов декларац в понимании НКУ поэтому фин санкц по нку нет
Но админ штраф- могут взыскать. Мне кажется лучше уже не сдавать. Может не заметят. А так будет не вовремя сдан отчет...
Но уж если сдавать, то уже за год 2012. Так как 1-ПП сдается нарастающим итогом.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00039700000000009