Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

ФОП, ЄдПодаток, 2 група, пенсіонер - Звіт до Пенсійного????

Відправлено користувачем larage2005 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Здравствуйте, пенсионер ФОП на едином налоге, 2 группа, ЕСВ не уплачивает. Нужно ли сдавать годовой отчет в Пенсионный, помогите пожалуйстпа, не могу нигде найти, слышала, что не сдают, но..... страшно и 170 грн. не лишние.
В Оболонской сказали что пустышки им не нужны.
Я сдавала пустышку, сказали: "не важно что пустой, важно сдать!" г. Львов


у маня тоже Оболнский сказал, пустышка не задется, по закону освобождены о оплаты ЕСВ, значит и здавать нечего
Я сдавал пустышку, сказали: "не важно, что пустой, важно сдать!" Сумская обл.
ФО - підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування, звільняються від сплати за себе єдиного внеску, якщо вони є пенсіонерами за віком або інвалідами та отримують відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу.

Звіт зазначеними особами не подається.
(п. 3.3 розділу 3 Постанови Пенсійного фонду України від 08.10.2010 № 22-2 "Про порядок формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" ( у редакції постанови правління Пенсійного фонду України від 10.12.2012 р. N 24-1)
в Сумской области значит нормативку не читают..., но макулатуру собирать умеют
Вчора взнала, що пенсіонери-військовослужбовці на ЄП за 2012 рік сплачують ЄСВ, хто підскажи як це можна "обійти"?
Лучше уточнить у своего инспектора непосредственно. Судя по отзывам "пусть и пустышка, но нужно сдать...", некоторые ПФ требуют пустышки. Я в таком случае писала письма, что ничего не платила и т.п.
Ви мене не зрозуміли, мова йде про те, що пенсіонер-військовослужбовець, якому немає ще 60 років, платить ЄСВ за 2012 рік!!!!
Quote
vs-25
Ви мене не зрозуміли, мова йде про те, що пенсіонер-військовослужбовець, якому немає ще 60 років, платить ЄСВ за 2012 рік!!!!

Ось тут э досвід працівника, що вийшов по пільговій пенсії, можливо, і ви можете застосувати: [zponline.com.ua]
Дякую за пораду, якщо можна трішки конкретики, в мене підприємець-пенсіонер, вийшов за вислогу років, підполковник.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00035099999999999