Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

1ДФ

Відправлено користувачем Olga_sp 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
1ДФ
Чи можна ПДФО перераховане в 3 кварталі і не показане в 1 ДФ показати в 1ДФ за 4 квартал.
Re: 1ДФ
Я бы лучше подала уточненку. Хотя там вводились за уточненки какие-то штрафы... Нужно уточнить.
Re: 1ДФ
В мене склалась така ситуація, що в 3 кварталі нарахували плату за оренду землі і перерахували усю суму ПДФО, виявилось, що троє орендодавців померли і їх в 1 Дф не показали, але і 4 кварт. прийшли спадкоємці і їм по касі видали кошти, а ПДФО не перечислили (бо воно уже було перерараховане,але не показане) і я не знаю як їх показати в 1ДФ . (можливо їх можна взагалі не показувати в 1ДФ). Може хто знає, що робити?


Re: 1ДФ
Якщо попдавати уточнений за 3квартал, то підпадаємо під штраф на перший раз 510грн.
Я б уточнений не подавала.
За 4 кв. ще є два дні, щоб подати новий звітний.
Re: 1ДФ
Оля! 1) Орендодавці померли в 3 кварталі? То треба було відобразити їх в 1-ДФ.
2) на основании каких док-ов спадкоємцям видали гроші з каси? Я вважаю, якщо спадкоємець отримав ці гроші, то треба в 4кв. його показати в 1-ДФ.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00033699999999992