Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Кто сегодня отправлял в ПФ отчеты

Відправлено користувачем Enn 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Целый день даже 1 квитанции -стремно как-то,у кого как ?
отправила утром, сразу пришло уведомление и всё, ни одной квитанции нет(
Блин не одной квитанции!!!!


Квитанція 2 і в кращі часи приходила на другий день,
а зараз - я поки розібралась з тими графами і кількістю,
то відправила три звіти..... от і протовктися ті звіти, мабуть,
не можуть і квитанції звісно.......



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Спасибо я в курсе ,так нет и первой ,когда уже должна быть вторая ,хорошо что продлили сдачу до 25 числа
Quote
Enn
Спасибо я в курсе ,так нет и первой ,когда уже должна быть вторая ,хорошо что продлили сдачу до 25 числа

откуда новости?
[club.dtkt.com.ua]



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
[club.dtkt.com.ua]

Спасибо, Шустрик!!!!
1 кв.прийшла зразу, 2-гу чекаю вже 30 хв..
Вчера вечером отправила 3 отчета: фирма - Шевченковский через 1-звит, ФОП - Деснянский через Медок. 1-ые квитанции пришли сразу же в течение часа. 2-ая по ФОП пришла сегодня, фирму еще жду... Оправдываю только тем, что по фирме больше данных... Хорошо, что узнала о продлении до 25-го, а то б уже нервничать стала...
Вчора відправляла звіти в Пенсійний. Перша квитанція прийшла швидко, а друга квитанція прийшла тільки сьогодні.
Quote
Нюся
Вчера вечером отправила 3 отчета: фирма - Шевченковский через 1-звит, ФОП - Деснянский через Медок. 1-ые квитанции пришли сразу же в течение часа. 2-ая по ФОП пришла сегодня, фирму еще жду... Оправдываю только тем, что по фирме больше данных... Хорошо, что узнала о продлении до 25-го, а то б уже нервничать стала...

Ну вот, стоило пожаловаться, как сразу: "Ура!!! Заработало!!!" - пришла 2-ая квитанция...
Колись я теж 2 дні чекала квитанції а в обід 20 числа зателефонувала в ПФ і мені "чемно" пояснили : "нечего в последний день здавать, отчет на обработе, квитанция 2 в течении 2х дней"
Quote
Lyusi
Колись я теж 2 дні чекала квитанції а в обід 20 числа зателефонувала в ПФ і мені "чемно" пояснили : "нечего в последний день здавать, отчет на обработе, квитанция 2 в течении 2х дней"

і яким числом прийняли звіт?

Ни квитанции ни уведомления со вчерашнего дня! Но не будем переживать , продлили же до 25-го (сами наверное сидят разбираются с новыми формами)smiling smiley)
Официального письма нет ,вот что беспокоит.У кого ключи через ИВК -отчеты не проходят ,блин
мне квитанции всегда на 2 день приходят. даже если сдаю в первых числах месяца.
як сьогодні з квитанціями??? я вчора ще в 14.00 відправила і лише 1 кв.зразу прийшла...
Quote
Blonda2012
як сьогодні з квитанціями??? я вчора ще в 14.00 відправила і лише 1 кв.зразу прийшла...


так само сьогодні зранку пришла квитанція №2 про помилку в звіті,який я вчора відправила відправила виправлений в 9,30 станом на 13,00 квитанції 2 НЕМА
Quote
Enn
Официального письма нет ,вот что беспокоит.У кого ключи через ИВК -отчеты не проходят ,блин

Ккак это не проходят?? Вы меня пугаете
Новости с ПФУ про ключи ИВК

А вот на сайте ИВК интересная информация:

"...період відновлення роботи шлюзу ПФУ (2 місяці)"
Может, не проходят те отчеты, которые отправлены по старой форме?
Мені тоді квитанція прийшла ввечері 20
А кто-то уже попробывал отправить с этим оператом е-звитности
У мене термін обробки одного зі звітів - майже доба!

"Квитанція №1 Дата обробки: 10.26
Квитанція №2 Дата початку завантаження: 07:50"

З податкової все приходить миттєво.
Кто на ИВК блин пока не одной квитанции
Quote
Enn
Кто на ИВК блин пока не одной квитанции

У меня... Да, ни одной, это точноsad smiley Нада завтра звонить в ИВК и ПФ
прийшла квитанція той що я відправила в 9,30 Ранку Дата початку завантаження:20.02.2013 23:15:03
,тобто, почали приймати майже опівночі !!!!! smiling smiley


але анекдотична ситуація
є в людини відпускні заповнюю 2 рядки одну з 10 кодом відправляю пише помилку
Помилка Таблиця 6 аркуш 16 рядок 3. Для ****************в полі "Кількість днів перебування у трудових/ЦП відносинах протягом календарного звітного місяця" кількість днів внесено за звітний місяць більше ніж в одному рядку. Значення цього показника має вноситися одним числом в одному з рядків заповнених за звітний місяць. Виправте зазначену помилку


виправляю пише

Попередження Таблиця 6 аркуш 16 рядок 3.**************не заповнено дані в колонці "Кількість днів перебування у трудових/ЦП відносинах протягом календарного звітного місяця»

smiling smiley))))
Quote
Golub____ka
прийшла квитанція той що я відправила в 9,30 Ранку Дата початку завантаження:20.02.2013 23:15:03
,тобто, почали приймати майже опівночі !!!!! smiling smiley


але анекдотична ситуація
є в людини відпускні заповнюю 2 рядки одну з 10 кодом відправляю пише помилку
Помилка Таблиця 6 аркуш 16 рядок 3. Для ****************в полі "Кількість днів перебування у трудових/ЦП відносинах протягом календарного звітного місяця" кількість днів внесено за звітний місяць більше ніж в одному рядку. Значення цього показника має вноситися одним числом в одному з рядків заповнених за звітний місяць. Виправте зазначену помилку


виправляю пише

Попередження Таблиця 6 аркуш 16 рядок 3.**************не заповнено дані в колонці "Кількість днів перебування у трудових/ЦП відносинах протягом календарного звітного місяця»

smiling smiley))))

аналогічно!!! але бачите,це була помилка,тому прийшлось виправляти і скидати заново... мені вчора за цю помилку навіть інспектор звонив,але на той момент я вже 2-ий звіт відправила...ось досі чекаю 2-гу квитанцію і скоріше за все буде так само як в вас ПОПЕРЕДЖЕННЯ по 10-ти працівникам ..) але попепередження це не є помилка...повино все нормально бути=)

Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00040300000000004