Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Помилака після відправки звітів

Відправлено користувачем Bygiman 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Проблема виникла в наступному..... Після формування і відпривки звіту "ЄСВ" додаток 4, до мене прийшла квитанція що підпис яким ьуло підписано - неправельний, це не головне, так як у ФОП є тільки електронна печатка, а в налаштуваннях я поставив підпис... Питання заключається в тому, що подтрібно відправити в ПФУ тобто, який документ потрібний, щоб в їхню систему не прийшло 2 звіта на одного ФОП, якщо я відправлю цей документ, потім зможу нормально виправити свою помилку і знову відправити вже правельний. Користувався програмою "medoc".... дякую за допомогу колеги)
Дотримуючись термінів здачі звітності,
а за січень 2013 їх подовжили до 25-го,
Ви можете відправляти скільки завгодно
звітів - і тільки останній буде прийнято як
вірний.......



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!


ТЕРМІНОВО. при відправйі звіту додаток 4 прийшло повідомлення" Відсутні підписи документа Не підписано файл "E04T00F.XML Що це означає?. І ще назва файла в кінці Е04FD.PFZ.АЗВА ФАЙЛА ВІРНА ЧИ НІ? СПАСИБІ.
Не підписано файл "E04T00F.XML у меня тоже самое

* Стань лучше и сам пойми, кто ты, прежде чем встретиш нового человека и будеш надеяться, что он тебя поймет.
надо в администування/параметри/пидпыс убрать галку "встановити позначку часу"
пробовала, снова квитанция пришла Не підписано файл "E04T00F.XML или надо отчет заново набрать?

* Стань лучше и сам пойми, кто ты, прежде чем встретиш нового человека и будеш надеяться, что он тебя поймет.
Благодарю, получилось thumbs up скопировать только отчет надо

* Стань лучше и сам пойми, кто ты, прежде чем встретиш нового человека и будеш надеяться, что он тебя поймет.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00028699999999998